Ажурна парасолька для неповторного тендiтного образу

Одна з моїх подруг відкрила власну фотостудію. І, звичайно, їй стало необхідно багато цікавих речей для неповторного і казкового інтер’єру. Я, не довго думаючи, вирішила подарувати їй в скарбничку пару парасольок, одну з яких я замовила на сайті http://zonty.com.ua/, а другу я зробила своїми руками: це була ажурна парасолька для романтичних фотосесій.

під парасолькою

Ажурна або мереживна парасолька надає власниці якийсь шарм і легку кокетливість. Прийшла вона до нас зі сходу і була в ужитку царських персон і вельмож. Застосовувалася як захист від сонця. А стародавня історія розповідає, що в Індії жила дівчина на ім’я Зіта. Все в ній було чудово, але наречені проходили повз її. Вона багато часу поралася по господарству і, щоб сонце не пошкодувало її обличчя індійський Бог Брахма вирішив їй допомогти. Він підніс їй в дар виріб у вигляді плоскої тарілки над головою на ручці. Складається навіс з пір’я незвичайних казкових птахів і листя шанованих в Індії дерев. З того часу сонце не ображало більше ні лиця, ні носика Зіти і вона стала просто красунею. А люди зрозуміли користь парасольки.

 Як зробити ажурну парасольку

мереживна парасолька

необхідні матеріали для нашої роботи:

  • старий парасольку з робочим механізмом,
  • клейовий пістолет,
  • ножиці,
  • голки,
  • нитки,
  • мереживну тканину в межах 2-х метрів
  • і балончик з фарбою в тон тканини.

як пошити парасольку з мережива

Якщо стара парасолька іржава або брудна, перед роботою її необхідно почистити. Далі акуратно відсічі тканину з зонта. Все частини парасольки – ручку, механізм і спиці – пофарбуйте в потрібний колір. Перед фарбуванням бажано знежирити поверхні. На нову мереживну тканину розкладаємо стару тканину з парасольки, використовуючи її як викрійку. По краях тканини обов’язково залишаємо за сім сантиметрів тканини більше, ніж стара форма. Вирізаємо отриманий багатокутник. Спиці необхідно закріпити по кутах тканини. Мереживо пришиваються нитками до кінця спиць. Використовуємо клей з пістолета для скріплення кінчиків мережив і спиць.

Прикрашаємо верхівку парасольки кружечком з мережива, який приклеюємо пістолетом. Щоб тканина не обсипалася, обпалювати краю над вогнем. Рюші, квіти, стрази, стрічки можна застосувати як декор для парасольки.

Парасолька

Ажурна парасолька з старовинних мережив виглядає дуже витончено і жіночно. Таку парасольку сміливо можна брати з собою на море і влаштовувати неповторні і жіночні фото сесії.