Аксесуари та прикраси для одягу

Крім створення прикрас, техніки виготовлення біжутерії застосовуються для виготовлення та прикраси аксесуарів, одягу та взуття.

прикраси для одягу

Які технікі можна використовувати в прикрашанні одягу?

Їх можна поєднувати з іншими способами рукоділля: вишивкою, гаптування, в’язанням, отримуючи в результаті вельми цікаві вироби. Використання біжутерних технік дасть Вам можливість втілити в життя найсміливіші ідеї для створення власних стилів і фасонів одягу.

Аксесуари для створення нового образу в одязі

Прикрасити і оновити одяг можна за допомогою підвісок, брошок, вишивки, комбінуючи різні методи і матеріали, для цього найкраще підійде повсть і текстиль. При вишивці можна використовувати різноманітні поєднання зі стрічками, бісером або намистинками, їх вибір, кількість і способи розміщення залежать від обраного Вами стилю.

Етнічний стіль і його ознаки

Якщо Ви віддаєте перевагу етнічному стилю, то можете сміливо придумувати комбінації з намистинами з дерева, кістяними або глиняними, шнурами і нитками, елементами текстилю та іншими аксесуарами.

Зробимо образ романтичним

аксесуари для створення стилю

У випадку якщо Вам до душі романтичний образ і квіткові візерунки, найоптимальнішим варіантом прикраси може послужити опукла вишивка стрічками з атласу або шовку в поєднанні з намистинами. Методи об’ємної вишивки допоможуть Вам при виготовленні підвісок, брошок і квіткових композицій для поновлення Ваших речей.

Сучасний стиль для міста

Ланцюги та шпильки теж відіграють велику роль у створенні незвичайних комбінацій і прикрас для сумочок, рукавичок, поясів та взуття. Ті ж самі намистини і стрічки відмінно підійдуть для декорування сумок, а міцні, великі ланцюги послужать для них ручками.

мода для молодих

Користуючись подібними методами, можна створювати і прикрашати і інші елементи одягу. Володіючи основними техніками створення біжутерії, Ви можете зробити з ланцюгів пояса, за бажанням вплітаючи в них зовсім різні декоративні елементи, від бісеру до підвісок. Відмінний пояс вийде також з замшевих або шкіряних шнурків і прогумованих ниток з додаванням намистин; використання техніки вузлів, макраме або в’язання додасть речі стильний, оригінальний вигляд.

Прикрасимо взуття

Майже будь-які моделі взуття можна доповнити поєднаннями намистин та інших матеріалів для прикрас, їх краще розташувати в області носка, каблука, гомілки. Якщо Ви любите квіткові аплікації і прикраси з елементами флористики, тоді можете використовувати способи об’ємної вишивки за допомогою стрічок, як і у випадку з одягом.

аксесуари для взуття

Однак особливо ефектно і яскраво взуття виглядає з композиціями зі штучних квітів і нашивок, шкіряних і замшевих. Ці матеріали дуже практичні, догляд за ними не складає особливих труднощів. Сподіваємося, що Ви отримали заряд натхнення, і з задоволенням візьметеся за оновлення Ваших речей!

До речі, не тільки жіноче взуття буває гарним та привабливим. Подивіться на STREET BEAT: http://street-beat.ru/brands/new_balance/ і ви зрозумієте, що саме я маю на увазі ))