Аплікації з фетру

Аплікація з фетру – простий і недорогий спосіб для декору дитячого одягу. Дитина, особливо рухлива і надто активна, не може всидіти на місці. Від такої спритності страждають не тільки долоньки з колінами, а й одяг. В’їдливі плями від трави і діри вже неможливо відіпрати або зашити. Ось тут і врятує аплікація. За допомогою маленьких шматочків фетру можна одночасно і відремонтувати одяг та красиво його прикрасити.

Аплікації з фетру

Для того, щоб зробити такі аплікації, вам знадобиться:

  • різнокольоровий фетр,
  • викрійка аплікації,
  • ножиці,
  • голка
  • муліне для вишивання

Також будуть потрібні базові знання вишивки гладдю. Петельний шов, тамбурний або стебельчатий – це тільки звучить грізно, особливо, якщо ви ніколи не стикалися з вишиванням. Але насправді, не все так страшно! В якості підказок використовуйте ці картинки, на них дуже зрозуміло намальовано, куди вводити і звідки виводити голку.

тамбурний шов

тамбурний шов
петельний шов

петельний шов
стебельчатий шов

стебельчатий шов
Французький вузлик теж досить простий у виконанні. Для цього потрібно зробити навколо голки пару витків нитки і ввести голку назад в тканину.

французький вузлик

французький вузлик французький вузликТут ви знайдете аплікації з викрійками їжачка, мишки, пташок, сонечка, квітів, повітряного змія, яблучка, вишеньки, полунички, палітри художника, тістечка.

аплікація з фетру

Отаке яблучко може бути на одязі замість дірки. Я вважаю, що це набагато краще. Може тепер дитина буде намагатися бути більш охайною, щоб не зіпсувати одяг.

аплікація-яблуко

аплікація-яблуко схема

А подивіться який чудовий повітряний змій може прикрасити пляму на одязі вашого малюка. Я у захваті! Тут показано як робити кожний шовчик, так що вам буде легко зробити власноруч таку латку.

аплікація-повітряний-змей

аплікація-повітряний-змей

Смачненьке тістечко може стати прикрасою, особливо якщо воно буде таким гарненьким як у нас – із вишенкою.

аплікація-тістечко

аплікація-тістечко

А іще можна зробити з фетру червону полуничку. Для дівчаток така прикраса на одязі буде улюбленою.

аплікація-полуничка

аплікація з фетру - полуничка

Ой, хто це? Їжачок, та ще й такий симпатичний. Дивіться як просто його можна пришити, якщо ви вже навчились робити шви, які ми вам запропонували.

аплікація-їжачок

аплікація-їжачок

Букетик квітів такий ніжний і яскравий теж робити може і довгенько, бо багато листків, але ж виглядає дуже привабливо.

аплікація- квіти

аплікація- квіти

На рожевому фоні вишенки виглядають якнайкраще. Замість вишні можна зробити сливи, абрикоси.. та будь-які ягідки – буде дуже гарно.

аплікація-вишенки

аплікація-вишенки

Пташки на дитячому одязі теж зможуть знайти собі місце. Для вашої щебетун’ї буде гарна аплікація на одязі.

аплікація-пташки

аплікація-пташки

Декоративне сонечко, яке нагадує фольклорні мотиви могли б прикрасити не тільки дитячій одяг, а навіть і дорослої людини. Уявіть собі це сонце на джинсових шортах… 🙂

аплікація-сонце

аплікація-сонце

Сіра миша з бантиком на хвості теж хоче бути нашитою на платтячку. Ця аплікація трохи складніша, але того варте.

аплікація-мишка

аплікація-мишка

Аплікація у вигляді палітри підійде для майбутнього художника. Є у вас такий? Хоча для всіх без виключення пасуватиме така латочка.

аплікація-палітра

аплікація-палітра

Ну що, впевнились, що аплікація – найкращий вихід з скрутної ситуації, коли потрібен ремонт одягу? А можна і не чекати на те, щоб малеча зіпсувала одежкі, просо прикрасьте їх такою красою – ваші дітки будуть неповторні!