Амулет – браслет шамбала

Браслети Шамбала – непросто красива прикраса, а й амулет, здатний захистити людину від негативу і додати впевненості і сил.

браслет шамбала

Зробимо собі амулет- браслет шамбала

Сьогодні це одне з наймодніших і популярних прикрас. Звичайно, його можна придбати в будь-якому магазині, а можна виготовити самостійно.

Матеріали та інструменти:

 з чого робити браслет

  • Дошка для збірки прикрас
  • Вощений шнур білого або чорного кольору
  • Намистини – 5 шт.
  • Ножиці
  • Клей ПВА або прозорий лак для нігтів

браслет шамбала крок 2

Плести прикраси дуже зручно на спеціальній дошці для виготовлення прикрас. Але це не обов’язково, можна плести браслет і не закріплюючи його або закріпивши будь-яким зручним для вас способом.

плетіння вузлів макраме

Між двома цвяшками натягніть основний шнур ( 50см). Візьміть підготовлені намистинки і одягніть їх на шнур, після чого можна закріпити кінець шнура на другому цвяху.

плетіння вузлів макраме

[adsense]

Беремо шнур і відміряємо не менше 2 м. Закріплюємо його на основному шнурі звичайним вузликом.

Заготівлю браслета розміщуємо вертикально з тільки що зав’язаним вузликом зверху для зручності плетіння.

По обидві сторони вузла у нас залишилися довгі відрізки.

плетіння вузлів макраме

Беремо лівий шнур, проводимо його під основним і кладемо поверх правого (див. малюнок).

плетіння вузлів макраме

плетіння вузлів макраме для браслету шамбала

Правий шнур проводимо під основною ниткою і виводимо в петлю (див. малюнок). Акуратно затягуйте шнури. У вас повинен вийти незвичайний вузлик.

Таким чином ми отримали базовий вузол в техніці макраме, який є основою браслета Шамбала. Далі, за аналогією, плетемо наступний вузлик, тільки тепер починаємо з правого шнура.

Таким чином, нам потрібно сплести 40 вузлів, головне не забувайте, що один вузол починається праворуч, а наступний ліворуч.

плетіння вузлів макраме для браслету шамбала

Після 40 вузлів, посуваємо першу намистинку і обплітаємо її тим же вузлом. Міцно затягуйте шнури.

плетіння вузлів для браслету

Після намистинки пролітайте 3 порожніх вузла і потім обплітають наступну бусинку. І так плетіть поки не закінчаться намистинки.

Після останньої намистинки потрібно зробити ще 35 вузлів. Відступіть по 5 см з двох боків браслета по основній нитці . Далі зробіть по 1 простому вузлику з кожного боку і відріжте шнур далі вузликів.

Вузли покрийте прозорим лаком або клеєм.

плетіння браслету

Тепер приступаємо до виготовлення регульованої застібки. З’єднайте браслет навколо і складіть кінчики з вузликами. За допомогою бічних шнурів зробіть вузол макраме.

Акуратно затягніть і сплетіть ще 4 вузла. Тепер потрібно на вивороті браслета зав’язати 2 міцних вузла з бокових шнурів.

плетіння браслету

Відріжте непотрібні шнури і вузлики змастіть лаком або клеєм. Ось і готовий наш браслет шамбала з регульованою застібкою.