Великодні зайці

Народна творчість в Україні завжди сучасна, навіть якщо має стародавні коріння. Мандруючи Україною, ми можемо бачити різноманіття витворів мистецтва зроблених і в традиційному стилі і зовсім нові. За один день не завжди можна побачити все, що хочеться, тому зручні квартири подобово гостинно зустрінуть нас, дозволивши залишитись на деякий час. На Великодні свята ми побачимо багато чудових витворів, зроблених руками майстринь та майстрів, маленьких та дорослих. Дещо можна зробити разом з дітьми, щоб долучити їх до рукоділля.

Майстер-клас: Великодні зайці

Великодні зайці

Підготовка до світлого свята Пасха йде повним ходом і в пошуках ідей для свята, я побачила чудовий майстер – клас, який впевнена, надихне і вас. Як виявилося, завдяки докладному майстер-класу, великодніх зайців своїми руками зробити зовсім не складно. Саме, такі сувеніри на Великдень прийдуть як не можна до речі на подарунки рідним і друзям. Цей майстер-клас зробила Марина Зрелова.

Насамперед запасаємося матеріалом:

  • бавовна різних кольорів, бажано пастельних і ніжних;
  • холофайбер для наповнення наших зайчиків;
  • муліне для нашивання носів;
  • фарби з акрилу для малювання вічко і шпажка

як пошити Великодніх зайців

Нижче форма зайчика, якщо роздрукувати його на аркуші А4, то розмір виходить натуральним:

викрійка великоднього зайця

Вийдуть великий і маленький зайчики: Тканину потрібно скласти удвічі і відзначити контури викрійки:

шаблон великоднього зайця

Тепер, вирізаємо її та прострочуємо на машинці або шиємо вручну, як на малюнку нижче:

зшиваємо деталі великоднього зайцяТепер потрібно скласти і прострочіти виточки:

як зробити виточкиОбрізаємо зайве і вивертаємо наших зайчиків. Починаємо набивати яйце до пружного щільного стану. Зашиваємо все потайним швом

Робимо утяжку зверху яйця і на дні. На дні для стійкості, а зверху для рельєфності мордочки зайця:

як зробити зайця з тканини

Вишиваємо носик зайчика:

вишиваємо мордочку зайчику

Вушка зайчика краще шити з тканин двох кольорів для контрастності. Малюємо контур вушок нашого Пасхального зайчика, вирізаємо і зшиваємо їх. Пришиваємо вушка, використовуючи потайний шов.

Тепер умочуємо шпажку в акрилову фарбу і ставимо точки – вічка Великодньому зайчику, далі рум’яні щічки. Це можна зробити тими ж акриловими фарбами для тканини, пастельними крейдою:

малюємо мордочки зайчикам

Ось наші сувеніри до Великодня та готові! Впевнена завдяки цьому майстер – класу, великодні зайці своїми руками вийдуть чудовими, і будуть радувати вас і ваших близьких!