Вишивка на серветках та скатертинах

Яка господиня не хоче, щоб її оселя відрізнялась від усіх. Щоб вона могла похвалитися вмінням створювати затишок, робити чудові речі своїми руками. Багато красивих речей майстрині роблять для своєї родини. Для діточок роблять іграшки, в’яжуть пінеточки, кофтиночки, шапочки. Для коханих чоловіків – стильний шарф, або светр. Собі теж треба зробити якусь прикрасу, зшити одяг, розписати хустку батіком… Та й для дому хочеться зробити щось дуже миле, особливе.

Є речі, які краще купити в магазині, тим більше, що вибір величезний на будь-який смак. Інтернет магазин “Подушка” пропонує постільну білизну, наволочки простирадла, скатертини різних розмірів, рушники та багато іншого товару для дому. Серветки на кожен день так для свят можуть стати візитівкою вашого дому. Якщо хочеться докласти рук до прикрашання текстилю, можна на серветках та скатертині вишити квіти, метеликів, чи гілку ялинки та сніговика. Для тих, хто не володіє голкою, можна обрати текстиль вже з готовою вишивкою чи мережкою.

Вишивка на серветках та скатертинах

Схеми. Вишивка на серветках та скатертинах

Як і на одязі, вишивка на серветках та скатертинах виглядає дуже ошатно. Стіл з вишитим текстилем буде справжньою прикрасою будь-якого свята, або родинного обіду, а може романтичної вечері. А тим паче, якщо вишивала своїми руками господиня. У візерунок вплетена душа, тепло рук…

Іноді теми для вишивки на серветках підбирають до події – Великдень, Різдво, весілля. А на кожен день можна вишити геометричний чи рослинний орнамент.

Для натхнення хочу показати декілька схем для вишивання на скатертині, рушнику, серветках. Ніжні, чи яскраві – це вже як ви любите.

До Нового Року та Різдва теж є цікаві схеми. Але це тільки маленькі підказочки.

Не можна забути про Великдень. Дуже різноманітні вишивки роблять майстрині для святкових кошиків.

Я впевнена, що і вам, мої любі читачки сайту, є чим похвалитися. Надсилайте фото ваших творів, а ми покажемо їх усім, розкажемо про вас.

На нашому сайті є ще багато статей, де ви знайдете схеми для вишивання, в’язання, майстер-класи з розпису на тканині, аплікації. Творчі люди завжди знайдуть чим та на чому створити красу. Іноді для цього потрібні старі речі, щоб дати їм нове життя, а іноді і до нової хочеться додати щось від себе.

Цікаво, а хтось зараз вишиває собі весільний рушник? Я колись вишила. Саме на щастя, на долю.

Бажаю всім натхнення та творчої наснаги.