В’язана великодня курочка (чохол для яйця) своїми руками

Великдень – старовинне православне свято. За традицією на це свято прийнято дарувати фарбовані або декоративні яйця і паски. Прикрасити своїми руками великодні яйця не так вже й складно, особливо якщо ви вмієте в’язати. Іграшка-чохол для яєчка стане приємним сюрпризом кожному, кому ви його піднесете! Ця пасхальна саморобка в’яжеться швидко і легко.

Майстер-клас: великодня курочка (чохол для яйця) своїми руками

Чохол для великоднього яйця

Матеріал:

  • в’язальні нитки (Сосо, х / б) яскравого жовтого і червоного кольорів;
  • гачок 1.3;
  • 2 чорних бісеринки середнього розміру;
  • швейні нитки;
  • голка.

Щоб змайструвати таку пасхальну саморобку своїми руками, нам спочатку потрібно зв’язати ось такі деталі: безпосередньо сам чохол, два крильця, гребінець і дзьоб. В’яжемо основу пасхального яйця. Першим будемо в’язати основу – це чохол. Набираємо на гачок жовтими нитками дві петлі. З’єднуємо їх і в’яжемо напівстопчиком по колу, весь час нарощуючи петлі. Таким чином, в’яжеться коло. Коли кількість петель по колу досягне 30, нарощування припиняємо. Тепер в’яжемо напівстопчиком у висоту.

як в'язати основу для чохла пасхального яйця

Має вийти у висоту 22 ряда. 23-ий – останній ряд – в’яжемо стовпчиком з накидом, по 4 стовпчика в кожну петлю. В’язку закриваємо. У нас вийде рушечка. Від останнього ряду відраховуємо вгору 3 ряди. На 20-му ряду, поверх нього, пров’язуємо ще один ряд по колу стовпчиком з накидом, по 4 стовпчика в кожну петлю. Від 20-ого ряду відраховуємо вгору 3 ряди. На 17-му ряду, поверх нього, пров’язуємо ще один ряд по колу стовпчиком з накидом, по 4 стовпчика в кожну петлю.

На 22-му ряду по колу між петель просовуємо жовту вязальную нитку. Надягаємо чохол на яйце, стягаємо нитку, зав’язуємо її на бантик. Безпосередньо чохол готовий, залишилося зв’язати деталі для декору. Декорувати чохол набагато зручніше, якщо він надітий на яйце.

В’яжемо дзьобик і гребінець. Дзьоб складається з двох виїзних деталей, зшитих разом. В’яжемо гребінець для курочки червоними нитками по схемі:

Дві деталі дзьоба зшиваємо з одного боку швейними нитками, відповідними за кольором. У верхній частині на чохол пришиваємо дзьобик. Зверху пришиваємо в’язаний гребінець.

як пришити грібенець та дзьобик до чохла Курочка до Великодня

В’яжемо крильця Крильця будемо в’язати жовтими нитками за наступною схемою:

Готові крильця пришиваємо з боків чохла. З боків також пришиваємо і чорний бісер, це будуть оченята. Чохол-«курочка» готовий!
Яскрава тематична іграшка-чохол для пасхального яєчка сподобається не тільки дорослому, а й дитині, адже всі діти люблять іграшки 🙂 Радуйте своїх рідних і близьких приємними сюрпризами!