В’язана косметичка

Скільки сумок потрібно жінці? Вихідна, з якою можна піти в театр, в ресторан, на побачення. В неї можуть поміститися тільки саме необхідне – пудра, помада, телефон, ключи. Сумочка на кожен день, в якій може бути ще й складна господарська сумка чи пакет, щоб по дорозі додому можна було прихопити щось для родини. Ділова сумка для документів чи якихось важливих паперів. Сумка для подорожу, для пляжу, для спорту… До речі, величезний вибір жіночих сумок можна знайти тут http://fashiontrends.co.ua/sumki-i-klatchi/sumki-zhenskie/. А крім сумок нам, жінкам, ще потрібні гаманці, косметички.

жіночі сумки

Для наших майстринь зовсім не задача зробити косметичку своїми руками. Та така косметичка буде в єдиному екземплярі 🙂 Пропоную майстер-клас “В’язана косметичка”

Майстер-клас “В’язана косметичка”

В'язана косметичка

Для роботи нам знадобиться:

  • нитки
  • гачок
  • гудзик

Хід роботи:

Спочатку в’яжемо коло – це буде донце косметички. Від цього розміру залежить яка ширина буде у нашого виробу. Діаметр – ще ширина. В’язка сама проста – стовпчик без накиду.

Потім в’яжемо висоту. Щоб косметичка була не маленькою і вмістила в себе все, що вам потрібно, в’яжіть так. щоб висота була не меньше ширини. Для того, щоб з косметички нічого не стирчало, в’яжіть її плотною в’язкою стовпчиками без накиду.

Для краси зробимо красиву ажурну частину, яка буде закривати нашу сумочку для дрібниць. Ось вам схема:

Залишається тільки пришити гудзик, на який ми будемо застібати нашу косметичку. Саме гудзик може стати додатковою прикрасою сумочки, тому підберіть його ретельно. Відстань проміряйте так, щоб співпала дірочка на ажурі з гудзиком. Подивіться як просто, і в той же час, гарно виглядає наша в’язана косметичка. Зробити її можна за один вечір.

Я думаю, що ваші подружки теж забажають таку косметичку собі, то вам прийдеться зробити їх не одну 🙂

Такі невеличкі, але потрібні предмети добре доручати в’язати маленьким дівчаткам, які тільки навчаються рукоділлю. У них, маленьких майбутніх жіночок, теж знайдеться що покласти в таку сумочку. Якщо потрібно, можна зв’язати довгу ручку і носити маленьку сумочку навіть на вулицю.