В’язана прихватка своїми руками

Ми пропонуємо вам ознайомитися з простим майстер – класом зі створення позитивної і яскравої невеликої прихватки, яка зможе підняти вам настрій і порадує око!

прихватки

Можна зробити багато гарних речей для зручності на кухні. Можна сшити, можна з”вязати. Ми з”вяжемо.

В’язана прихватка

В'язана прихватка

Вам знадобиться:

  • 2 кольори пряжі на одну божу корівку
  • нитки, голка
  • гачок
  • супер- клей “Момент”
  • маленькі вічка з пластику

Вив’язуючи три повітряні петлі, з’єднуємо їх в єдине колечко. По колу колечка в’яжемо 6 однакових стовпчиків без накиду.

яскрава прихватка

Робимо з’єднувальний стоблік в самому кінці ряду. Наступний ряд пров’язуємо в два рази більше стовпчиків.

Продовжуємо в’язати так само, тобто, на кожному новому ряду додається по 6 стовпчиків без накиду. В’яжемо таким же чином поки коло не стане потрібного нам розміру (діаметра).

робимо божу корівку

Тепер голку вставляємо в відрізок чорної пряжі, прошиваємо смужку за допомогою шва “назад голка”. Це будуть крила майбутньої корівки.

робимо божу корівку

Наступний крок: в’яжемо голову. Для цього необхідно чорною пряжею вив’язати з полотна 8 стовпчиків без накиду, роботу перевернути, провязать ще стільки ж стовпчиків, знову перевернути. Тепер з двох боків голови робимо 2 убавкі (в”яжемо 6 стовпчиків без накиду), повертаємо виріб і робимо ще пару (4 стовпчики без накиду), ниточку обриваємо.

робимо в"язану прихватку

Отриману заготівлю, починаючи з протилежної від голови боку, обв’язуємо чорною пряжею, в кінці ряду потрібно зробити довгу петельку приблизно 15 повітряних петельок.

робимо в"язану прихватку

Тепер потрібно зв’язати чорні кружечки – цятки на крилах корівки. Пропонуємо зв’язати по 6 штучок, так щоб кожне плямочка складалося з 3 -ох рядів кола.

прихватки своїми руками

Гуртки пришиваємо до крил корівки: – Робимо за бажанням. Приклеюємо сонечку оченята, найкраще для цього підійде супер- клей «Момент».

А може ви схочете щоб це були не сонечкі, а, наприклад, коники, чи квіточки, чи равлики…. Робіть будь-що 🙂

прихватка спиралька

прихватка квітка

 Удачи вам!