В’язаний шарф-капюшон

Багатьом жінкам не так легко підібрати шапку. Але якщо ви виберете правильний фасон, колір і відповідну пряжу, то успіх в цій справі буде гарантований. Зараз все більш популярною стала товста пряжа, незвичайні великі в’язки. Цю модель, яку ми пропонуємо розглянути, можна виконати і з товстою ниткою.

Товста і об’ємна вовняна пряжа підходить для в’язання шапочок, шарфів і снуд, кардиганів та oversized светрів, килимів і килимків, подушок і пледів. Важливо пам’ятати, що при виборі товстої пряжі необхідно брати товсті спиці, відповідного розміру.

Ось такий чудовий шарф з капюшоном, підійде до будь-якого вбрання.

В’язаний шарф-капюшон буде вам пасувати

В'язаний шарф-капюшон

Завдяки такому шарфу, ви виглядатимете елегантно і жіночно.

Матеріал:

100 % вовна  Ластер (100г / 336м – 4 мотка )

Зв’язати шарф-капюшон досить просто. Існує пару секретів вдалої посадки:

1. Відвотот. Роблячи розрахунок необхідно врахувати, що шарф буде лежати краще з відворотом біля обличчя. Також набагато краще буде, якщо по краях зв”язати джгути.

2. Необхідно обов’язково додавати кілька петель для поглиблення капюшона. У нас додано 9 петель. Потім слід їх зменшити. Додавати і збавляти петлі потрібно поступово і плавно.

3. Намагайтеся в’язати пухко, трикотажне полотно має бути м’яким.

викройка шарфу з копюшоном

Представляємо викрійку шарфа

визерунок косами

схема

Схема в’язання

шарф-копюшон

Ось таку красу можна отримати. А можете з’вязати іншими кольорами чи іншим візерунком за своїм смаком. А можна мати таких хоч парочку. Один з них можна в’язати товстими чи мохеровими нитками. Теж буде досить гарно виглядати і зігрівати.

Як доглядати за в’язаними виробами – короткі поради

Вовняні речі прати в звичайному порошку можна. Після звичайного порошку шерсть втрачає первинні властивості. Якщо немає спеціального засобу для прання вовни, то можна використовувати не дорогу шампунь.
Віджимати виріб після прання необхідно обов’язково «вручну», дуже і дуже обережно, потім загорнути його в махровий рушник – для видалення зайвої вологи.
Для вовни згубний перепад температур. Не можна прати в гарячій воді, а полоскати в холодній.
Вода для прання вовни повинна мати температуру не більше 40 градусів.

Вироби треба сушити в горизонтальному положенні на м’якої тканини (добре для цього підходить махрова простирадло).
Розкладаючи в’язане виріб для сушіння, треба надати йому форму по викрійці.
Деякі вироби – серветки, пухові хустки – сушать в натягнутому вигляді.
До зубчикам прив’язують ниточки, які кріплять на гвоздики, набиті на спеціальні п’яльця (жорстке кріплення). Для більш м’якого кріплення підходять шпильки і голки.

Будьте завжди красиві!