В’язання для малят. Іграшки гачком

Останнім часом дуже багато роздратованих, знервованих, навіть агресивних людей доводиться зустрічати навколо. Дехто піддається негативу та поринає в глибокий стрес, в депресію. Це дуже шкідливо і для душі, і для тіла, бо не дарма кажуть і люди, й лікарі, що майже всі хвороби від нервів… Тож, треба не піддаватися стресу, виходити з поганого стану. Є фахівці, які добре знають як подолати стрес. Як чудово буде, коли кожна людина зможе жити вільно від негативу, вміти контролювати свій стан.

Якщо стрес ще не дуже затяг, то варто зайнятися чимось приємним, що буде відвертати увагу від чогось неприємного, тяжкого. У мене є подруги, які починають прибирати вдома, навіть, якщо і так було чисто. Кажуть, що фізична діяльність дуже допомагає забути про неприємності, скинути емоційну напругу.

Я, як звичайна рукодільниця, рятуюсь від стресу в своїй улюбленій роботі, яка для мене і відпочинок, і натхнення…

Якщо ви не можете придумати собі заняття для душі, то заходьте частіше на наш сайт, на Творілки, і ми разом зробимо щось цікаве, красиве, незвичайне… Наші майстрині теж мають безліч ідей, що до рукоділля. Ось, наприклад, молоді матусі, які недосипають, втомлюються, нервуються за свою родину, за дитинку, все ж таки знаходять час для створення прекрасного своїми руками. Особливо для своїх малят хочеться зробити щось добре, приємне на дотик, для погляду, та ще й для розвитку дитинки.

в'язання для малят

В’язання для малят. Іграшки гачком

Для в’язання іграшок немовлятам нам знадобляться тільки натуральні бавовняні нитки. Барвники повинні бути безпечними для дитини наймолодшого віку. А найкориснішими іграшки, зв’язані матусею будуть через те, що вони мають частинку маминої душі, її побажання дитині самої кращої долі….

Іграшки гачком для найменших діточок можуть бути зовсім не складними, але краще, щоб вони були красивими і зручними для маля.

Поки дитинка зовсім маленька, вона більшість часу проводить у мами на ручках. Тому можна зробити прикрасу для молодої мами, яка стане першою іграшкою дитяти. Може це буде намисто, а може браслет…

 

Не обов’язково, щоб ця прикраса гриміла, але можна вкласти щось в середину кульок, щоб був ніжний і приємний звук. Може це буде якась крупа. Послухайте самі, що звучить так, як сподобається вашій дитині.

Або зв’яжіть от такий горошок. Зелений горошок, яким може гратися дитина трохи більша. Тут можна

іграшка в'язана гачком горох

Добра, та повчальна іграшка, яка допоможе малюкові розвивати дрібні рухи, навчить робити справу засереджено, старанно.

Ну що, за роботу? Приємного вам відпочинку, та міцного здоров’я.