В’язання руками – без гачка і спиць

На осінь дуже хочеться мати тепленьке вбрання, яке буде виділяти нас з натовпу. Таким може стати шарф, який пов’язати треба буде без використання гачка і спиць. В’язання руками таке веселе та швидке, що вам захочеться таких шарфів нав’язати і собі і людям. Звісно, вони можуть бути дуже різними, строкатими або ніжними – це вже залежить від вашого смаку і стилю.

Подивіться відео В’язання руками

шарф зв'язаний руками

В’язання руками без гачка і спиць дає можливість зробити незвичайний вигляд вашому виробу. Він буде виглядати об’ємно, пишно, буде дуже гарно видно фактуру вашого в’язання. Які треба брати “нитки” для такого незвичного в’язання? Де їх знайти? Можна брати будь-яку пряжу і від вашого вибору буде залежати вигляд виробу. Наприклад, з пухнастої і м’якої пряжі буде об’ємний шарф чи хомут, а з тонкої нитки у вас вийде чудернацький ажур.

В'язання руками

Якщо у вас тонкі нитки, то можна в’язати на пальцях, а на руках ще цікавіше. На в’язання у вас піде всього декілька хвилин. Навіть і година вам не знадобиться. Навіть, якщо вам захочеться довгий шарф, який можна буде обернути кілька разів навколо шиї. А якщо вам треба зробити снуд, то це взагалі хвилинна справа 🙂 До речі, у нас є майстер-клас як в’язати модний снуд спицями і дуже красиві зразки візерунків для такого виробу.

Для об’ємного в’язання на руках не потрібно обирати складні схеми. Тут сам розмір петель зробить свою справу. Можна навіть з маленькими дівчатками спробувати зробити такі цікаві в’язані шарфи, тому що це зовсім не складно, але потрібно бути уважною і старанною. Це непогана виховна вправа. А робити щось разом з матусею чи бабусею – це найбільше задоволення для донечок.