В’язання – це художнє заплутування ниток

Як тільки  прийшли перші морози, я згадала чого у мене в руках не вистачає – гачка, спиць та ниток! З ними тепліше, затишніше, спокійніше (якщо, звісно, ці самі нитки не заплутуються) 🙂

Так ось, може хтось взагалі ніколи не випускає в’язання з рук, а для мене це сезонне захоплення. Зараз я зрозуміла, що у мене не вистачає ще однієї теплої манішки. У мене їх багато – різного фасону, кольору, теплоти. Це не від того, що мені холодно, а просто хочеться зігріте себе чимось новеньким, зробленим з душею. Отже, манішка:

В'язання манішки

Мені схотілося зв’язати щось комбіноване – і спицями, бо для шиї це зручно, еластично, легко в’язати, і гачком – бо це дуже красиво, незвичайно, цікаво. Взагалі я дуже люблю ажурні речі, а скоріш прикрашати ажуром деякі речі. У мене є червоний палантин… але про нього іншим разом.. Просто за тим самим принципом – основне полотно в’язане спицями просто 2х2, а по всьому краю прикраса гачком.

В'язання спицями та гачком

В’язання манішки спицями та гачком

Повернемось до манішки. Все дуже просто. В’яжемо горловину за своїм розміром. Я хотіла зробити не дуже товсту, а таку собі тиндітну річ. Коли висота горловини була вже готова, я поділила кількість петель на 4 і почала додавати, як на реглан. Таким чином пішов перехід на плечі.

як в'язати просту манішку

Але дві протилежні сторони реглану я не з’єднувала, а залишила для вставки з ажурного ромбу.

ажурна прикраса для манішки

Щоб відразу розуміти де у мене перед (де троянда, там перед 🙂 ), я зробила ажурну вставку білою, а на спині така сама, але чорна. Отака я фантазерка!

красива манішка своїми руками

Ну ось, власне, і все – манішка готова. Її можна навіть не знімати в приміщенні, бо вона сама дуже прикрашає зимове вбрання. І чого я так не любила шарфи, коли була малою? Тепер мені тепло, коли шия закутана. Теплої всім зими, любі мої читачі.

манішка спицями та гачком

Повірте, ніщо так не зігріє, як обійми коханого. Всім бажаю кохання і тепла.