В’язані браслетики

Чим ближче весняні та літні дні, тим більше кожна дівчина замислюється про нові сукні та прикраси. Кожного сезону купувати коштовності не у всіх є можливість, а красиві та стильні вироби з срібла останнім часом тримаються в моді. Вибір срібних сережок, каблучок та браслетів надзвичайний на сайті http://www.bigsun.ua/braslety/. Переконайтесь самі. Легкі та вишукані прикраси чудово доповнять образ, зроблять його завершеним.

браслети

Але для тих, хто любить більш яскраві та індивідуальні аксесуари, я пропоную звернути увагу на В’язані браслети. Вони як найкраще підійдуть до містського стилю. Якщо ви віддаєте перевагу джинсовому одягу чи шортам та футболкам, то саме Вам пасуватиме така прикраса на руці.

В’язані браслетики. Ідеї для натхнення

В'язаний браслет

Я знайшла чарівні світлини прикрас на руку для майстринь, які в’яжуть гачком. Зробити такий ексклюзив можна із залишків ниток та різних дрібничок. Використовуйте все, що може прикрасити ваш шедевр – гудзики, намистини, бісер, застібки “блискавка”, тощо. Можливо, ви знайдете більш оригінальні рішення. То покажіть їх і нам – ми будемо вдячні за нові ідеї.

Отже, загальний вигляд браслету нам зрозумілий. Тепер до деталей.

Як в’язати квіточку

Квіточки можна в’язати дуже просто, а можна зробити їх як справжні. Складну квітку анімона роздивимося ближче:

анімон гачком

як в'язати весняну квітку анімона

анімон гачком

А ось іще одна квітка, яка стане чудовою прикрасою на саморобному браслеті. Звісно, кольори можна міняти як вам завгодно. Вони можуть бути в одному тоні, в близьких кольорах, а можуть навпаки – бути контрастними, яскравими, різнобарвними. І так, і так буде добре.

А найкраще – зробіть декілька браслетиків. Навіть один той самий наряд буде можливість зробити різним, завдяки доповненням аксесуарами – хусткою, годинником, каблучками, браслетом, окулярами.

Цікаво, а Ви маєте такі прикраси, яких немає ні в кого? Ще ні? То до справи! Це не довго, не важко, навіть цікаво та заманливо.

Якщо любите робити приємні подарунки подружкам, то зробіть і для них такі чудові В’язані браслетики. Ви ніколи не будете однаковими, бо два однакових браслета зробити важко 🙂