В’язані капці з вишивкою

Як же ми, жінки, любимо бути красивими! Навіть для того, щоб дома виглядати гарно, ми готові шити, в’язати, вишивати, плести бісером, та ще що завгодно. Я тут знайшла майстер-клас як зробити кімнатні в’язані капці з вишивкою. Вони прикрасять будь-яку ніжку, отже пропоную брати спиці в руки і починати.

Майстер-клас: В’язані капці з вишивкою квіточками

В'язані капці з вишивкою

Нам знадобляться:

  • нитки (можна вовняні, чи бавовняні, навіть акрил)
  • залишки ниток різного кольору (можна муліне)
  • спиці
  • голка з широким вушком

Хід роботи:

Поміряйте довжину та ширину вашої стопи. Вам потрібно буде зв’язати підошву за вашими розмірами. Дивіться як це буде виглядати:

початок в'язання капців

Бачите, у вас повинно бути втричі більше, ніж ширина, а для розподілу, пров’яжіть на хустинному полотні по одному рядку лицьовими петлями. А коли довжина, з розрахунком на п’яту, висотою, як і боковинки капців, переходимо на в’язання носочку резинкою 1х1 (одна лицьова, одна виворотна).

Далі все ще простіше. Треба зшити, починаючи з носка до підйому, так, щоб було зручно вдягати.

зшиваємо капці

Тепер треба зшити п’яту.

зшиваємо в'язані капці

Сподіваюсь, що вам також зрозуміло як це робити, дивлячись на малюнок. Зшивати можна голкою, а можна гачком – кому як зручніше. Головне – все щільно з’єднати.

в'язані капці спицями

Зверніть увагу, що розподільна плоска із лицьових петель повинна бути на лицьовому боці. Навіть так капці виглядають чудово, але хочеться їх прикрасити як найкраще.

вишивка на капцях

Краї капців краще обв’язати гачком, щоб вони краще тримали форму, а тепер час вишити квіточки. Зробіть це з душею та натхненням, і ви залишитесь задоволеними результатом.

Подивіться як охайно такі капці виглядають на ніжці! Ах, яка краса 🙂

як в'язати кімнатні капці

Така нескладна робота навіть під силу дівчаткам, тому ви можете запропонувати і дочці зв’язати собі такі самі, як у вас. Тільки змініть кольори, щоб не плутати. Хоча, може дівчатка придумають як інакше прикрасити свої кімнатні в’язані капці, аніж вишивкою квіточками.