Як відокремити жовток від білка

Ось подивіться: Можна використати і пластикову пляшку для того, щоб відокремити жовток від білка! Як? Дивіться повчальне відео! Я думаю такий спосіб оцінить кожна господиня! Обов’язково спробуйте і ви будете приємно здивовані.

Якщо вам такий метод не до вподоби, то ми можемо розповісти про інші практичні пристосування, які оцінить кожна господиня.

жовток і білок

Як найкраще відокремити жовток від білка

Як часто вирішивши щось приготувати, в кулінарному рецепті ми знаходимо рядок: “а тепер вам потрібно відокремити жовток від білка”. А відокремити потрібно дуже охайно, бо, якщо в білок потрапить хоч краплинка жовтку, то він не зіб”ється в тверду піну. Отож, будемо дуже-дуже обережними.

До речі, для того, щоб білок був таким, як нам треба, посуд повинен бути чистим і обов”язково сухим.

Старий бабусін метод

бабусін метод вдділення жовтка від білка

Часто молоді господині користуються тим же методом що і їх мами, бабусі. Беруть яйце, акуратно розбивають і потихеньку переливають з однієї половини шкарлупки в іншу. Таким чином жовток залишається в шкарлупці, а білок витікає в тарілку.

Різні пристосування для відділення білка від жовтка

керамічний відокремлювач жовтка від білка

сепаратор для яєць розділювач жовтка і білка як цікаво відділити жовток від білка

просто відокремити білок від жовтка

пристрій для яєць

 Але ми вам пропонуємо кілька інших способів: Ви можете придбати спеціальні пристосування, які в рази спростять поставлене завдання.

Ну, який спосіб вам сподобався найбільше? Може і ви знаєте який-небудь фокус, як можна ще легче і оригінальніше відокремити жовток від білка?

А ще можете поставити нам будь-яке питання, а ми спробуємо надати вам цікаву і дуже корисну пораду.