Гарний подарунок для рибалки своїми руками. Риба з монет

Дівчата, у кого чоловіки захоплюються риболовлею? Є такі? То цей майстер-клас буде для вас. Ми можемо порадити як зробити подарунок для рибалки своїми руками. Звісно, можна купити багато дуже корисних речей для чоловіків, які люблять відпочинок на природі. Варто тільки зайти на сайт http://hfostore.com/nozhi.html і ви обов’язково знайдете щось корисне для вашого чоловіка. Але зроблене своїми руками буде приносити ще більше позитивних емоцій. Наприклад, можна зробити чарівну “Золоту рибку” з монет. Це і просто і дуже креативно виглядає.

Як зробити подарунок для рибалки своїми руками. Риба з монет

риба з монет

Нам знадобиться:

  • картон
  • папір
  • клей
  • монети
  • гудзики
  • деталі від старих годинників
  • крупа
  • фарба

Хід роботи:

з чого зробити подарунок для рибалки своїми руками

Спочатку підготуємо основу для панно. Це може бути простий картон, а можна обгорнути його тканиною чи подарунковим папером. А краще зробити фон самим – пофарбувати його синім і зробити золотистою фарбою чи лаком абстрактний орнамент, який може нагадувати море чи небо.

основа для панно Риба з монет

Тіло риби можна вирізати з іншого картону чи паперу і наклеїти на основу. Тоді наша риба буде більш об’ємною. Потім виділіть місце для голови риби і засипте його крупою, яку потім пофарбуємо. Або можна пофарбувати крупу заздалегідь в різні відтінки.

Для очей краще за все підійде циферблат з ручного годинника. Якщо у ваш не знайшлось зайвого годинника, то візьміть гудзик чи монету більшого діаметру.

з чого зробити очі рибі з монет

Замість луски викладаємо шарами монети різної гідності. Так буде більш живо і живописно. Хоча можна використати монети одного розміру і виду.

Плавники і хвіст риби з монет можна зробити з паперу, картону або зубочисток, викладених по формі.

риб'ячий хвіст

Сподіваюсь, що ваша фантазія додасть ще чогось чудового в панно. Тоді Золота рибка справді здійснить всі бажання того, кому вона дістанеться.

Таку Рибу з монет можна повісити в прихожій, щоб всі ваші гості дивувались такому орегінальному панно. Також панно прикрасить вашу кухню чи кабінет вашого чоловіка.

Бажаю всім здійснення мрій за допомогою чарівної Золотої рибки… чи ще когось чарівного 🙂