Маленьке гніздечко з яєчної шкарлупи до Великодня

Після 8 Березня наступне свято, якщо не брати до уваги мій день народження :), буде Пасха – Великдень. А поки що почався Великий Піст. Самий час, як на мене, почати готувати всіякі красиві, креативні дрібнички для прикрашання цього великого для славян свята.

писанки до Великодня

Вже вбижче до Великодня ми обов’язково напечемо куличі, пофарбуємо крашанки, зробимо багато писанок різними техніками, а поки що можна зробити щось не їстівне.

Цікавіше за все робити ось такі гнізда – тут є простір для польоту фантазії!

маленькі гніздечка з яєчної шкарлупи

Ідею зробити таку прикрасу плекала давно, подивившись роботи з яєчної шкаралупи не тільки на Великдень, а й до Різдва.

Спробуємо зробити маленьке гніздечко з яєчної шкарлупи

Вирізала овал в шкаралупі звичайними манікюрними ножицями з загнутими кінцями. Буквально за часткою мм , виходить ніби кришиться. Шкаралупа жодного яйця при цьому не постраждала 😉

З пластиковою серветки вирізала відповідний фрагмент. Приклеїла клеєм “Момент” .

як зробити гніздечко з яєчної шкарлупи

Шматочки мереживний серветки також приклеїла на ПВА всередину , можна брати звичайну серветку або туалетний папір, візерунок все одно не видно, а операція ця сприяє зміцненню шкаралупи.

У зоомагазині мені запропонували пір’ячко різних екзотичних пташок. Поки клей не засох, за допомогою пінцета визначила їх туди для фону.

Зовнішню сторону шкаралупи зробила пухкої , повітряної за допомогою лаку для кракелюра.

як зробити гніздечко з яєчної шкарлупи

Перш, ніж братися за роботу, продумайте етапи. Я все зробила з точністю до навпаки. Люблю походити по граблях 🙂

як зробити прикрасу з яєчної шкарлупи

що зробити з яєчної шкарлупи

гніздечко з шкарлупи яєць

Це гніздечко вийшло занадто ніжне для курчати, а колібрі в моєму арсеналі не виявилося, тому обійшлася трояндою. Ця квітка, навіть у засушеному вигляді гідна хорошої оправи. А ви можете розмістити в гніздечко когось чи щось інше.

що зробити з яєчної шкарлупи

[adsense]

У цьому гніздечку зріз оброблений джутовим шпагатом, посадженим на ПВА і мереживною смужкою, нанесеної в техніці декупаж.

гніздечко з шкарлупи яєць

Зовнішня частина шкаралупи пофарбована звичайною білою фарбою за допомогою губки, що робить поверхню шорсткою. Ось тут курча виглядає відмінно, я йому сизаль настелила, пір’ячко додала, щоб не замерзло. Малюк же зовсім крихікта – тільки вилупився, я його в шкаралупу від перепелиного яйця посадила (приклеїла).

декорування яєць до Великодня

Тут яйця обклеєні джутом і прикрашені шиттям, трояндочки в стилі рококо (наче так називається ?). Кракелюр, джут, кавові зерна; декупаж на джутової поверхні,

Ще в’язане яйце в моторошних трояндочках (с) …

як прикрасити крашанки

Поки так, але ще не все закінчено – ще багато роботи до Великодня 🙂

Майстер-клас Ірини з сайту http://oblacco.com/post273840769