Головний убір своїми руками

В будь-яку погоду хочеться виглядати стильно, модно і красиво. До того ж дуже важливо, щоб було тепло в холодні дні та не дуже спекотно влітку. Не тільки одяг захищає нас від сонця, вітру, дощу, морозу, а й головний убір. На початку 90-х років в Іспанії з’явився новий універсальний головний убір, який здатен бути банданою, хустинкою, шапкою і навіть шарфом. До речі, носити бафф можна весь рік. Просто потрібно розуміти для чого він потрібен. Дуже добре підійде така річ для тих, хто займається спортом на свіжому повітрі, гуляє з собакою чи з дитиною в будь-яку погоду. Але стильні люди обирають бафф, як головний убір, який підкреслить їх індивідуальність, стане частиною стилю. На нашому сайті можна знайти багато ідей для унікального вигляду.

Buff_бандана-шарф

Можливо не всім підійде бафф, як універсальна шапка. Тоді можна підібрати більш традиційний головний убір, а краще зробити його своїми руками. Ручна робота завжди залишається модною, коштовною, особливою.

Головний убір своїми руками

З’вязати шапку для холодної зими можна з теплих вовняних ниток. Вони можуть бути щільними або м’якими та пухнастими. А фасон залежить тільки від вашої фантазії та вашого стилю. Молодь дозволяє собі шуткувати зі своєю зовнішністю. Тільки подивіться які грайливі головні убори з вушками вони носять і радують наші очі.

Але є і більш звичні фасони, які теж можуть прикрасити свою володарку, додати їй жіночності. Жінкам завжди дуже до лиця хустки. Вони обрамляють обличчя і роблять його милим. Вже багато років снуд займає гідне місце в гардеробі жінки. І в’язати його легко навіть для початківців.

Шарф-трубу найкраще в’язати такою в’язкою, яка буде однаково виглядати і з лицьового боку, і з виворітного. Особливо, якщо ви збираєтеся в’язати довгий шарф, який будете обертати навколо шиї.

снуд

Для снуду підійдуть в’язки:

  • платочная. Всі ряди в’яжемо лицьовими петлями;
  • гумка (будь-які види). Одна петля лицьова, одна виворітна або дві петлі лицьові, дві виворітні і т.д.
  • так звана, рисова в’язка. Одна петля лицьова, одна виворітна, а в наступному ряду над лицьовою петлею в’яжемо виворітну, а над виворітного петлею – ліцеву.

І не важливо, який малюнок або в’язку ви оберете для свого шарфа-труби, важливо дотримуватися кількох правил:

  • для отримання об’ємної красивою в’язки, використовуйте спиці не менш №4
  • щоб ваш шарф-хомут надовго зберіг свою форму і не коловся, пряжу краще вибрати з додаванням акрилу, а не чисто вовняну
  • оптимальна в’язка для шарфа труби – це «гумка». У деяких джерелах її називають «норвезька». Перший ряд чергуємо лицьову петлю з виворітного, а потім все лицьові петлі в’яжемо «під петлю». Так вийде рівна, гарна та пишна в’язка
  • стираємо шарф-трубу вручну в прохолодній воді. Можна використовувати кондиціонер