Декорована ваза своїми руками

Прикраса старої скляної вази стане для вас приємним проведенням часу. До того ж, в результаті виконаної роботи, у вас вийде чудова декорована ваза своїми руками, яка послужить чудовим елементом декору для вашого будинку.

Декорована ваза. Майстерклас

Декорована ваза

Для декорування вази вам знадобляться:

  • – скляна ваза, можливо кольорова;
  • – шаблон візерунка;
  • – фарба для розпису по склу – аутлайнер;
  • – фарба по металу декількох кольорів;
  • – калька;
  • – металева пластина для візерунків;
  • – скотч;
  • – ножиці;
  • – звичайна кулькова ручка;
  • – свинцева самоклеюча дріт діаметром 3 мм.

Почнемо роботу:

декруємо вазу 1

Беремо шаблон з обраним елементом узору (у нашому випадку це листочки), знімаємо його на кальку або тонкий папір. Листя різних розмірів.

декруємо вазу 2

Вирізаємо заготовки і за допомогою скотча приклеюємо на тонку металеву пластину (замість неї можна використовувати звичайну фольгу).

декруємо вазу 3

Кульковою ручкою обводимо контури підготованих елементів візерунка, трохи натискаючи на заготовки так, щоб малюнок відбився на поверхні пластини. Після цього, знімаємо кальку і обводимо чітко за контуром малюнки, які утворилися, срібленим або іншим кольором аутлайнера (обводити слід охайно так, щоб намічений фарбою малюнок не змастити руками).

декруємо вазу 4

Чекаємо, поки фарба повністю висохне. Беремо підготовлені фарби по металу і зафарбовуємо внутрішні елементи наміченого узору за своїм розсудом (деякі складові малюнка годі й зафарбовувати. Завдяки цьому у вас вийде ще один колір візерунка).

декруємо вазу 5

Потім, яко можна обережніше, точнісенько по краю намічених ліній, гострими ножицями вирізаємо металеві елементи візерунка у вигляді листочків.

декруємо вазу 6

Зі зворотного боку елементів візерунка знімаємо захисний шар, притримуючи заготовку з верхнього і нижнього краю, щоб вона не скрутилась, і наносимо їх за своїм бажанням на верхню поверхню декорованої вази, розташовуючи дрібні листочки між великими складовими, формуючи своїми руками загальний візерунок.

декруємо вазу 7

Від самоклеящегося свинцевого дроту відрізаємо кілька невеликих смужок, розміщуємо їх по низу вази, утворюючи стеблинки листочків, приклеюємо їх, міцно притискаючи до скляної поверхні.

декруємо вазу 8

Довгим відрізком свинцевого дроту, в будь-якому напрямку, обмотуємо всю поверхню вази, щільно притискаючи її до скла для міцного кріплення стрічки. Так само стрічку приклеюємо по краю верхнього обідка і у нижній основі вази.

Декорована ваза

Чекаємо, поки вона підсохне і декорована ваза своїми руками готова!