Декоруємо інтер’єр. Майстер-клас

Пропоную Вашій увазі оригінальний варіант декорування інтер’єру, який дуже легко виконується. Всього лише за один вечір прикрасити вазу, чи будь-яку прозору ємність – зможе навіть дитина, зробивши яскраві і барвисті роли.

Декоруємо інтер’єр ролами, схожими на квіти

Декоруємо інтер'єр

Нам знадобиться:

  • тенісна (чи іншиа) куля
  • кольоровий папір
  • ножиці
  • харчова плівка
  • клей

 Для цього:

робимо декоративні кулі

1.Беремо кулі будь-якого розміру. Наприклад, в моєму випадку, це тенісна куля. Підійде також яблуко або будь-який інший предмет круглої форми. Обтягуємо нашу кулю харчовою плівкою, приклеюємо до нього роли, зроблені в стилі квілінгу.

техніка квілінг

2. Стежимо за тим, щоб роли були склеєні між собою, а не тільки прикріплялися на основу. Приклеївши половину форми, даємо виробу просохнути, а потім, акуратно відокремлюємо плівку від форми і знімемо її від склеєних ролів у вигляді півкулі (плівка повинна зійти легко)

кулька для декору

3. Доробляємо другу половинку склеєних ролів таким же чином. Потім, склеюємо обидві частини між собою, утворюючи кульку. Про залишки клею можна не турбуватися, так як їх в кінцевому результаті не видно.

декорування

4. Беремо паперову стружку. Її можна зробити за допомогою різака для паперу або канцелярського ножа.

ваза з кульками з паперу

декоруємо скляну вазу

5. Залишається тільки скомпонувати частини разом. Декілька різних за кольором, чи однакових, будуть дуже красиво виглядати в, тимчасово порожніх від квітів, вазах 🙂

Декоруємо інтер’єр зовсім не коштовними елементами, які можна зробити за короткий час. До роботи можна запросити навіть дітей. Така робота потребує охайності і старанності. А разом робити будь-що приємно і корисно.

Тепер милуємося кінцевим результатом Сподіваюся, ідея вам стане в нагоді.