Інтер”єр – декор в єгипетському стилі

Хочу познайомити вас, дорогі наші читачі з неперевершеним майстром декоративного мистецтва з Міста Майстрів – Полех Наталія. Її роботи заворожують. Подивіться яка краса!

В своїх роботах вона використовує не складні і не дуже коштовні матеріали: двп, акрил, кракелюрний лак, контури, марблс, штучне каміння, бісер… Може і ви схочете зробити якийсь надзвичайний декор в єгипетському стилі?

Інтер’єр – декор в єгипетському стилі складається з дрібниць

Реконструкція свого житла в стилі стародавніх традицій якої-небудь країни, використовуючи сучасні технології та зручності дуже поширена. Улюблені стилі, які при цьому використовуються, включають в себе модернізований колоніальний, вікторіанський, грецький, римський.

Але єгипетський стиль має своє власне місце в цьому русі. Якщо ви все оформите правильно, ви можете створити привабливий, еклектичний дизайн в єгипетському стилі навіть без ремонту всього приміщення. Все, що вам потрібно – кілька екзотичних деталей. Стародавні єгиптяни любили розкіш. Не забувайте, що вони жили в жаркому кліматі, тому їх будинки були світлі і просторі.

[adsense]

Що надасть єгипетського стилю?

Для контрасту одну стіну фарбуватимете в глибокий і багатий колір (теплий червоний, індиго). Можна зверху додати невеликий блиск золотою фарбою.

Багато людей єгипетський стиль вибирають після подорожі в цю країну. Наприклад, готелі, дизайн яких зроблений у традиційному стилі для цієї держави, надихають туристів.

декоративне пано

У Єгипті ви можете купити декор для майбутнього інтер’єру. Тканини з багатими кольорами і узорами . Повторюваний візерунок в червону, кремову і золоту смужку, штори і подушки, обрамовані золотою бахромою.

Оббивка меблів червоного, золотого, зеленого, пурпурного кольору. На ній можуть бути малюнки: спіралі, розетки, квіти, тварини.

золота риба

Кольори меблів – темна вишня і чорне дерево. Причому, це може бути поставлений тільки один предмет такого кольору, щоб зробити акцент. На стіл – керамічна чаша, повна тропічних фруктів.

Звичайно, аксесуари можна купувати під час поїздок. А можна зробити декор власноруч, а це може бути набагато цікавіше, ніж куплене. Просто відобразіть стиль сходу в деталях.

А взагалі, навіть не обов’язково при цьому бувати в Єгипті. Можна поставити кімнатні рослини (банани, бамбук і квітучі субтропічні рослини). Алебастрові вази з різьбленими квітами лотоса і статуї єгипетських богів…