Що робити зі старими платівками?

Речі, час яких вже сплив, можливо зробити ще більш корисними і яскравими, ніж в  їх початковому призначенні – так вважає Крістін Клерінборд – відомий американський дизайнер.

Нове життя старим вініловим платівкам

що робити зі старими платівками

Вона пропонує виготовити зі старих вінілових платівок 70-х, 80-х років, нові стильні речі. Дизайнер створила кілька базових варіантів елементів декору, виконаних з цих платівок, настільки знакових для своєї епохи.

дизайнерські знахідки

65256939_1258016907_vaza3

Концептуальні жіночі та чоловічі прикраси, вітряні флюгери, перегородки, які зонують простір, годинники – це ще не всі варіанти використання старих платівок.

Чудові якості вінілу для хендмейду

флюгер

Вінілові платівки дуже гнучкі, особливо коли їх підігріти. Вони легко вирізаються. Старі платівки можна красиво розписати акріловими фарбами. Якості вінілу надають нам можливості обирати найрізноманітніші стильові рішення.

Кожен з нас може виготовити подібні предмети самостійно, хоча роботи Крістін відрізняються високою якістю.

Творчій підхід в роботі зі старими платівками

вініловии платівкам нове життя

vinil2

33334

Інтерпретації на тему другого життя вінілу дуже різноманітні і в них знаходять відображення роботи багатьох сучасних дизайнерів.

життя зі старими платівками

Можливо, справжні меломани вам не дозволять таке робити з вініловими платівками. Але, на жаль, бувають вже зіпсовані, які неможливо прослухати ні на якій, навіть найсучаснійшій апаратурі. Саме такі ми і використовуємо для дизайнерських пошуків.

Ми бажаємо вам творчого натхнення і плідної роботи вашими, такими умілими рученятами.