Декупаж на гарбузах – гарна ідея

Осінь вже повністю увійшла в свої права. Золотисті фарби панують навкруги. І жовто-гарячий гарбуз теж є ознакою осені. Ті, хто святкує “хелоуін”, готують великі гарбузи для того, щоб прикрасити їх як тільки можна. Декупаж на гарбузах – гарна ідея для декоративної композиції. Квіткові мотиви, національні орнаменти, рослинні візерунки, метелики, птахи, тваринки – будь що може бути використано для прикраси гарбуза.

Традиційно з гарбуза вирізають голову з очима, носом та ротом, щоб лякати духів. Для більш страшного вигляду ставлять свічку всередину, щоб ті очі та посмішка горіли вогнем. Дехто робить веселі обличчя своїм гарбузам, а дехто намагається зробити їх лячними. Мені більше подобаються просто декоративні красиві композиції прикрашені квітами, калиною, листям, красивим вирізанням на гарбузі.

Чудова ідея зробити декупаж, адже серветки для декупажу бувають на будь-який смак. Особливо казковим мені здалось прикрашання гарбуза зимовим мотивом. Я б назвала її “Зимова казка”. На білому фоні красиво виглядають сюжети з птахами, горобиною, осіннім листям, гілочками ялини. Фантазуйте на здоров’я, проявіть свої творчі властивості.

Декупаж на гарбузах

Дуже легко можна зробити гарбуз казковим і незвичайно красивим. Декупаж на гарбузі здатний прикрасити ваш будинок, додавши йому яскравих фарб і трохи казки.

Декупаж на гарбузах

Нам потрібно:

  • біла акрилова фарба
  • серветка тришарова для декупажу
  • клей ПВА
  • пензлі
  • лак
  • і глиттер (блискітки)

Хід роботи:

1. Фарбуємо гарбуз білою фарбою і даємо їй висохнути. Відразу гарбуз починає виглядати незвичайним, не схожим на простий гарбуз. Але це ще не все.

як зробити декупаж на гарбузі. майстер-клас

2. Відокремлюємо шари серветки і вирізаємо потрібне зображення. Ми обрали красивого птаха і красивих квітів. На білому буде дуже гарно 🙂

3. За допомогою клею ПВА і пензлів приклеюємо зображення. Цей гарбуз ми їсти поки що не збираємось, так що можна його обклеїти досить щільно. (Навіть коли ми схочемо зварити гарбузову кашу, то шкірку їсти не будемо 🙂 ) До речі, ми вже робили декупаж на великодніх яйцях і впевнились як це красиво і легко.

декорування гарбуза декупажем

4  Посипаємо глітером. Так буде ще красивіше, казково, зимово.
5. Покриваємо лаком. Наш декор виглядає чарівно, чи не правда?

А як у вас вийшло? Розкажіть нам про ваш досвід в коментарях, а ми розкажемо і всім іншим.