Декілька ідей для прикраси під’їзду

Всі, хто живуть у багатоповерхівках, стикаються з тим, що в під’їзді буває брудно, а взимку холодно. Важливо, щоб були поставлені шибки у вікнах під’їзду, але ще важливіше – якісні двері в під’їзд. Вони повинні бути міцними, щоб витримували постійний потік людей, які заходять та виходять в дім. Крім того, хочеться, щоб двері були ще й красиві та зберігали тепло в приміщенні. Надійні двері протипожежні захистять від розповсюдження вогню, та дай Боже, щоб таке лихо минало наші оселі.

Коли заходиш до себе додому, то хочеться ще в під’їзді відчути себе у затишку. Коли не ходять сторонні люди, які можуть забруднити місце загального користування, коли жителі під’їзду піклуються про чистоту та красоту, то головне все це зберегти надовго. Можна поставити кімнатні квіти у біля вікон, пофарбувати в приємні кольори сходи, перила, стіни. А якщо в домі живе митець, то можуть з’явитись справжні картини на стінах.

В квартири вже давно ставлять двері металеві, які і саму квартиру захистять від незваних гостей, холоду та галасу. Та й зовні сучасні двері виглядають дуже красиво і можуть стати справжньою прикрасою під’їзду. В красивому домі приємно жити і хочеться завжди підтримувати порядок та чистоту. Тоді тільки заходячи в під’їзд відчуваєш себе вже вдома.

Декілька ідей для прикраси під’їзду

розпис в під'їзді

Цей малюнок в на стінах для тих кому не набридає місто. Тут може буди підказка як знайти дорогу до школи, до магазину чи стадіону 🙂

Наступні малюноки для любителів природи. Але і природа буває різна. Когось манить дача чи село, де інше повітря, рослини, видно небо, а вночі можна рахувати зорі…

розпис садові квіти

соняшники на стінах під'їзду

Якщо ви не уявляєте свого життя без моря, то намалюйте його біля своєї квартири і ви кожного дня буде біля моря. Ви будете мріяти про далекі подорожі на великому пароплаві, чи про те, як ви відпочиваєте на човнику з вудочкою. Може це навіть не море, а ріка, яка тече через ваше місто.

морський пейзаж для розпису в під'їзді

У когось сходи асоціюються з кар’єрою. І це теж може бути намальовано в вашому під’їзді. Може це багатьох надихне на досягнення в житті.

по сходам до мети

Музиканту сподобається така інсталяція біля двері в свою квартиру. Ну просто рояль та ноти! Все так яскраво. Ви згодні?

рояль на стіні біля квартири

А може пустити в оселю ліс. Справжній ліс з великими соснами, травою, грибами, птахами…

малюнок ліс на стіні під'їзду

Схоже, ви теж надихнулись цими малюнками. Отже не обов’язково бути художником, щоб зробити таке панно на стіні. Головне мати бажання та фантазію. А що намальовано на стінах вашого під’їзду? Сподіваюсь щось красиве 🙂