Чоловіча робота: дерев’яний табурет

Дуже багато корисних і таких необхідних у повсякденному житті предметів можна зробити своїми руками не володіючи особливими навиками. Тут і меблі, і іграшки, і одяг, і навіть прикраси. Є, звісно, і таке, що краще купити в магазині www.prostodveri.com.ua. Наприклад, хороші двері та надійну фурнітуру для них.

Серед речей, які зможе зробити швидко і красиво будь-який чоловік, є і дерев’яні табуретки, яких, часом, так не вистачає в домі.

Справжня чоловіча робота: дерев’яний табурет

табурет своїми руками

Для роботи вам потрібно мати:

  • – лист фанери
  • – саморізи
  • – лобзик

До роботи:

лекало для таубрета

Крок 1. Зі звичайної газети, або шматка ватману, потрібно зробити лекало.

Для цього газету потрібно скласти навпіл, вздовж і зробити округлений виріз в лівому нижньому кутку, і посередині з правого боку. Висота вашого табурета – довжина газети.

Виріжте по контуру і розгорніть папір. Утворене лекало – ніжки стільця, якщо вас не зовсім влаштовує форма, можете її підкоригувати.

лекало для таубрета

Крок 2. Перенесіть контури на фанеру. Таких деталей у вас має бути дві. Рівно по лінії лобзиком виріжте ніжки.

як самому зробити табурет

Крок 3. Для того щоб зробити сидіння, вам потрібно на фанері накреслити рівне коло необхомого діаметра, і вирізати деталь. Якщо ви хочете щоб сидіння було квадратним – виріжте квадрат.

як самому зробити табурет

Крок 4. Для того, щоб ніжки «одягнути» одну на одну, потрібно зробити пропили.

На одній деталі пропил буде від самого верху до середини, а на другому навпаки – від низу і до середини ніжки. Пропил по ширині повинен відповідати товщині фанери, яку ви використовуєте. Коли пропили будуть готові, з’єднайте ніжки.

дерев'яний табурет

Крок 5. Покладіть на ніжки сидіння і зафіксуйте саморізами. Торці табурета можна заклеїти меламіновою кромкою, щоб вони виглядали акуратно і не чіплялися за одяг.

Остаточним штрихом буде фарбування або лакування вашого табурета . Такий стілець можна поставити і в дитячій кімнаті, попередньо прикрасивши ніжки яскравими квітами і візерунками, а щоб на ньому було зручно сидіти, можна зшити м’який чохол на сидіння.

Подивіться галерею фото цікавих ідей для декорування табурета чи стільця.