Дизайн інтер’єру за допомогою біжутерії

за допомогою біжутерії

Техніки виготовлення біжутерії допоможуть Вам у створенні цікавих елементів дизайну і предметів ужитку. З їх допомогою Ви можете втілити в життя різні ідеї декорування житла, і Ваш будинок помітно перетвориться.

Існують різні способи оновлення, прикраси та виготовлення штор, картин та панно, абажурів і світильників, ваз і шкатулок, фоторамок.

Прикрашання меблів

Бахрому для диванних подушок можна спорудити з намистин, яка згодом може послужити прикрасою для дзеркала або аплікацією. Стіни і оббивку меблів можна оновити за допомогою сполучень бісеру та намистинок, викладаючи з них фігури і орнаменти.

Декоративні панно

Дрібні намистини відмінно виглядають в макраме, а великі з великими отворами можна вплести в полотно. Методи опуклою вишивки і повстяні техніки дозволяють виготовити величезні картини і панно на всю стіну. При виготовленні букетів і композицій з квітів флористи, також використовують біжутерні матеріали і техніки.

Незвичайні штори

Ваше житло зануриться в чарівну атмосферу, якщо його прикрасять штори, зроблені своїми руками. Щоб створити такі штори, можна скористатися технікою вузлів або базової бижутерной технікою.

штори з наместин

У базових методах намистинки слід насадити на шпильки і скріпити вушками або за допомогою спеціальних біжутерних кілець, в підсумку виходять підвіски, ними можна прикрасити вікна і дверні арки.

Використовуючи вузлову техніку, намистини потрібно нанизати на нитки або тонкі міцні шнури і закріпити вузликами різними способами і в різних поєднаннях. Це дуже трудомістка і довготривала робота, але мета виправдовує засоби.

Майстерний дизайн дасть гарний релакс естетично-вихованому розуму, але не забувайте і про фізичний відпочинок – користуйтесь гарним ліжком для відпочинку. Подивіться, що пропонують тут: marketmebeli.com/matras-relaks-premium-come-for

Декрування люстри за допомогою біжутерії

Якщо хочете прикрасити люстру, базові біжутерні техніки допоможуть Вам і тут. Для цього будуть потрібні каблучки і шпильки. Відтінок чарівництва люстрі надають різні кристалики і намистини: пластикові та скляні, прозорі і непрозорі.

Якщо у Вас є досвід застосування дротяних біжутерних технік, це дозволить виготовити підставки, свічники та інші елементи домашнього начиння. Дріт – це міцний, але в той же час міцний матеріал, за допомогою якого можна створити будь-які силуети і контури.

Рами для фото, дзеркал, картин

За допомогою бісеру, намистин і інших біжутерних інструментів, Ви власноруч можете зробити прикраси для декоративного посуду, змайструвати свічник або цікаву фоторамку.

оформлення дзеркала

Предмети декору, такі як рамки для картин та фото, шкатулки і вази можна прикрасити як комбінаціями з намистин, так і елементами повсті, дроту.

Повстяні фігури можна вирізати з готового полотна або виготовити за допомогою методу скочування вовни. Ці фігурки відмінно поєднуються з гудзиками, намистинами та бісером, з них виходять цікаві прикраси для інтер’єру: рамки, листівки.

Настінні килими з повсті, аплікації та панно також можуть оновити Вашу кімнату. Крім створення прикрас та декорування інтер’єру і предметів одягу, техніки біжутерії застосовуються у флористиці.

Квітковий букет в нашому домі

Флористика – ціла наука, що вивчає способи виготовлення квіткових букетів, бутоньєрок і різноманітних композицій, в ній приділяється велика увага символічним значенням окремих кольорів, а також у комбінаціях, немаловажні методи збереження та обробки флористичних компонентів.

Бісер і намистини прекрасно доповнять будь-який букет і композицію з різних квітів, як живих, так і штучних. Вони, також, служать матеріалом для оформлення обгортки для квіткового букета.

Весільні прикраси

Весільні прикраси та букети, доповнені намистинами, виглядають свіжо і оригінально. Тонка бижутерная дріт – невід’ємна частина букета, особливо разом з бісером і намистинами. З неї, крім усього іншого, можна зробити декоративні фігурки, виконані у вигляді рослин або тварин, вони зроблять Вашу композицію більш оригінальною, яскравою, цікавою.

Бажаємо Вам успіху в цій захоплюючій роботі!