Дитячі прикраси власними руками

кокеткаПрихільність до прикрас дівчинки ввібрали, напевно, з молоком матері. Кожна маленька дівчинка приміряла одяг мами і одягала її прикраси, уявляючи себе дорослою.

Однак, прикраси дорослих жінок зовсім не підходять для дітей, оскільки вони дуже крихкі, дорогі, нарешті, вони можуть бути небезпечні для дитини, особливо, якщо у неї алергія на матеріал, з якого виготовлено прикрасу.

Дитячі прикраси

Але дівчинці так хочеться виглядати як мама! Є чудових вихід – спеціальні прикраси для дитини можна купити або виготовити самому.

Прикраси для дітей, виконані в різних біжутерних техніках, володіють своїми особливостями. Яскраві і кумедні, в точності як іграшки, вони несуть в собі навчальну й ігрову функцію, грають належну роль у формуванні дитячого характеру.

біжутерія для маля

У першу чергу, такі прикраси повинні бути безпечними, не доставляти незручностей дитині, повинні легко вдягатися і зніматися. Великою популярністю користується дитяча біжутерія на гумці, оскільки термін її служби досить тривалий, якщо врахувати, що діти ведуть дуже активний спосіб життя.

З чого зробити біжутерію для маленької дівчики?

Під основу для дитячих прикрас можна взяти вощені і прогумовані нитки, але перед цим слід переконатися, чи не викликає віск алергію на дитячій шкірі. Для дитячих бус і браслетів підійдуть практично всі види намистин і бісеру, за рідкісним винятком, який визначають індивідуальні особливості Вашої дитини.

Найкраще виготовляти прикраси для дітей з глиняних намистин і «фімо», вони немов для цього й створені. Яскраві, строкаті намистини самих різних забарвлень, виконані у вигляді комах, тварин, фруктів і солодощів Ви можете  зробити самі, використовуючи необхідні інструменти і матеріали.

дитячі прикраси власними руками

Повсть, як і глина, ідеально підходить для виготовлення прикрас для дітей. Кольорові брошки у формі тварин припадуть до душі не лише дітям, але також і дорослим.

Улюблені прикраси дівчаток

Крім того, створення повстяних прикрас – дуже цікаве, розвиваюче заняття. Ще необхідно сказати про «браслети дружби» або інакше – фенечки. Це багатофункціональні прикраси, які дуже люблять і дорослі, і діти.

Матеріалом для фенечек зазвичай служать нитки або бісер. Першими виготовляти подібні браслети стали представники індіанських племен. Такі прикраси з любов’ю плели для друзів, і ті повинні були носити браслети, поки вони не прийдуть у непридатність самі. Зняти фенечку до того, як вона зіпсується чи порветься, означало, що дружбі кінець.

З плином часу американські хіпі перейняли давню традицію, а в наші дні цей аксесуар можна носити в якості звичайного прикраси.

Прикраси зроблені власноруч

Створення прикрас – захоплююче заняття для дитини! Ви можете до нього приєднатися, вивчивши разом з ним основи рукоділля та біжутерну техніку. Але якщо у дитини немає тяги до рукоділля, не варто переживати, адже у творчості ще так багато напрямів: дитячі студії малювання, хори, танці  і багато- багато іншого.

Пробуйте, шукайте і обов’язково знайдете те, що вам підійде найкраще!