Догляд за обличчям. Основні правила

Не секрет, що кожна дівчина, жінка прагнути бути красивою, привабливою і вічно молодою. І як показують спостереження за різними жінками – ніякий дорогий, модний одяг, ніякий макіяж, ніякі коштовності не прикрасять вас і не зроблять привабливою, якщо при цьому загальний ваш вид буде перебував у занедбаному стані і неохайним. Волосся, нігті, тіло, обличчя і звичайно думки- все, як висловлювався колись А.П.Чехов, в людині повинно бути прекрасно.

Уход за обличчям

Однак обличчя вимагає особливого догляду, тому що спілкуючись з людиною, ми перш за все дивимося на його обличчя, очі, губи, і потім вже на все інше. Жоден макіяж не допоможе, якщо у вас втомлений, хворобливий вигляд, шкіра обличчя сіра, недоглянута, нерівна (ну, може бути, ви частково приховає недоліки, але це все одно далеко не те ж саме, що доглянута шкіра й відпочив, здоровий вигляд).

Недоліки на шкірі обличчя і тіла можна прибрати або запобігти, якщо регулярно добре очищати шкіру, відлущує омертвілі клітини з поверхні шкіри, зволожувати і живити шкіру. Для цього можна скористатися засобами black mask або спробувати самим приготувати подібні засоби.

Маски для лица

Однак, щоб маски дали потрібний ефект необхідно дотримуватися деяких правил в їх використанні. Давайте розглянемо їх докладніше.

Догляд за обличчям. Дев’ять основних правил

Перше, найважливіше. Для того, щоб ви відчули хоч якийсь ефект від домашніх масок для обличчя, вам необхідно робити їх 1-3 рази на тиждень курсами по 1-2 місяці. Тобто, взяли якийсь один рецепт маски для обличчя, який вам сподобався і використовуйте його 1-3 рази в тиждень протягом одного-двох місяців.

Друге, що необхідно знати, це те, що перед нанесенням маски на обличчя необхідно ретельно очистити шкіру обличчя. Волосся приберіть, щоб воно вам не заважало. Для того, щоб маска подіяла максимально ефективно, зробіть спочатку гарячий компрес або парову ванну. Це допоможе порам розширитися, і шкіру краще вбере всім поживні речовини з вашої маски. Також можна зробити пілінг для обличчя, перш ніж наносити маску. Перед маскою так само можна зробити чистку.

Beautiful young woman washing her face

Третє. Ні в якому разі не накладайте маску на губи або шкіру навколо очей. Шкіру навколо очей можна просто змастити живильним кремом.

Четверте. Наносьте маску чистими щіточкою, пензликом або руками по основних масажних лініях.

П’яте. Після того, як нанесли будь-яку маску для обличчя, зменшіть світло, закрийте глава, найкраще лягти на диван, або у ванну з піною і розслабитися. Доки не зняли маску, краще все-таки не розмовляти, щоб шкіра на обличчі була нерухома.

нанесение маски

Шосте. Знімати маску для обличчя в домашніх умовах потрібно дуже акуратно, не розтягуючи шкіру. Для цього візьміть круглий ватний диск, намочіть теплою водою і знімайте маску легким дотиком по масажних лініях.

Сьоме. Ніби як цей пункт не має відношення до масок для обличчя в домашніх умовах, але тим не менше – ведіть здоровий спосіб життя. Слідкуйте за своїм харчуванням.

Восьме. Для багатьох це чомусь є справжнім одкровенням – ніколи не витирайте обличчя після вмивання. Нехай шкіра сама висохне і вбере вологу. Особливо в зимову пору року, коли шкірі не вистачає живлення. Раніше у мене завжди після умивання шкіру стягувало, а як-то подруга порадила цей спосіб – і шкіра стала значно краще.

І дев’яте – більше посміхайтеся, адже ніякі маски і догляд за собою не зробить вас привабливою, якщо ви постійно перебуваєте в похмурому настрою.

улыбка