Жакардове в’язання для весняного настрою

Весняний настрій відчувається вже в усіх сферах життя. Хочеться гуляти по вулицям свого міста, поїхати кудись в інше місце, на природу чи навпаки – в столицю. Хочеться змін, свіжих вражень, натхнення. Дехто робить нову зачіску, фарбує волосся в інший колір, інші починають вивчати нові тенденції в макіяжі, хтось іде на лазерну епіляцію Київ в цьому сенсі дає нам безліч можливостей змінюватись на краще.

весняний настрій

Дівчата починають переглядати свій гардероб з приводу того, що носити в цьому сезоні, що додати чи що змінити в улюбленому вбрані. Наші рукодільниці завжди знають як можна створити з чогось старого нове, стильне, модне. Застосовуються різноманітні техніки – батік, аплікація на одязі, вишивка, в’язані вставки на трикотажі, створювання аксесуарів, які здатні змінити образ на зовсім новий, весняний, свіжий.

Жакардове в’язання для дітей та дорослих

Ті, хто в’яже вкладають в свої твори всю свою фантазію. Светри можна зробити дуже цікавими, неординарними. Якщо застосувати залишки ниток від в’язання, яке робили раніше, то можна зробити дуже красиві малюнки на одязі. Це можуть бути орнаменти геометричні, рослинні, а можна зв’язати тваринок, як на наших фото. Пропоную вам декілька ідей зі схемами для в’язаних малюнків на одязі для дорослих і дітей.

Схеми для жакардового в’язання можна знайти в інтернеті, а можна намалювати самим. Головне, це знати як правильно в’язати жаккардові візерунки, щоб було не багато протягнутих ниток на зворотньому боці. Дуже гарно показано таке на відео, яке я знайшла для всіх, хто бажає навчитися. Малюнки для дітей частіш за все мають зображення тваринок, пташок та персонажів улюблених мультиків.

А от для дорослих – оленів, сніжинок, листочків, коників та інше.

Для тих, хто хоче спробувати в’язати таку красу я знайшла дотепний майстер-клас. Відео урок допоможе вам зрозуміти як робити жакард рівним, красивим. Спробуємо? 🙂