Якщо вдома випадково завівся хендмейдер

Якщо у вашому будинку завівся хендмейдер, ви відразу це помітите, адже перед вами постане велике запитання: як жити далі?!

 

Бо поява в будинку хенд-мейдерів в корені підриває звичний режим життя. Сподіваюся наші поради вам допоможуть:

1) Місце проживання

Місця хенд-мейдеру (далі ХМ) треба багато. найкраще підійде велика кімната з купою поличок, коробочок і двома-трьома столами.

місце хендмейдера

Пам’ятаєте, скільки б поличок ви не зробили, ваш новий вихованець займе їх всі! і напевно зажадає ще. Коробочки також будуть зайняті й забмті різним “сміттям”.

Ніколи не прибирає в оселі ХМ тому шо, те, що для вас сміття, для них найцінніші предмети!

Спальне місце вашого вихованця має бути комфортним, а поруч обов’язково повинна бути тумба з лампою, бо раптом напад активності буває посеред ночі.

Також в кімнаті обов’язково повинні бути:

скарби хендмейдера

  • комп’ютер з доступом в інтернет (інакше ХМ займають ваш)
  • багато паперу
  • альбомів, зошитів
  • ручки, олівці та інші письмові приладдя
  • а також різні інструменти (тут уподобання ХМ можуть сильно відрізнятися, тому закуповувати інструменти краще не заздалегідь, а разом з вашим вихованцем. але ніколи не відправляйте його в магазин одного! інакше ХМ принесе додому купу всього крім того за чим ви його відправили 🙂

2) Годування

як харчується хенд-мейдер

Раціон вашого вихованця повинен бути різноманітним, але при цьому таким, щоб їжу можна було швидко з’їсти і піти в кімнату, а краще потягти їжу з собою.

Врахуйте, ХМ не готуватиме їжу ні собі ні вам, (хіба що ліпити овочі та фрукти з пластики, але вони не їстівні 🙂

3) Особливості життя

Велику частину часу ХМ проводить у своїй кімнаті, і щось там робить. Якщо ваш вихованець сильно захоплений процесом, йому краще не заважати, і взагалі не заходити на його територію.

Якщо не давати вашому вихованцеві творити вдень, то він перейде в нічний режим життя (будьте обережні, якщо ваш ХМ перестане висипатися він може почати злитися або впасти в депресію).

на ярмарку хенд-мейду

Час від часу ХМ треба вигулювати, щоб ваш вихованець подихав свіжим повітрям. Витягнути його з дому дуже не просто, кращім способом умовити його піти погуляти – сходити з ним по магазинах (не беріть з собою багато грошей, бо витрачені будуть всі), чи запропонувати йому пофотографувати його вироби на природі, чи відправити його брати участь у ярмарку, іншими способами ви навряд чи виманите його на свіже повітря.

4) Інше

Часом ваш вихованець може вести себе не зовсім адекватно (наприклад запікати в духовці намистини, приносити з барахолки безформний одяг і тут же розрізати її на ганчірочки, збирати гудзики, використовувати речі як завгодно, тільки не за прямим призначенням і таке інше).

дорогоцінності рукодільниці

І пам’ятайте, ЦЕ не сміття, а нові матеріали!