Загадковий талісман – ловець снів

За одне сторіччя може багато разів змінитися мода, може далеко зробити крок технологія і наука, може зробити надзвичайні відкриття, але завжди незмінною залишаються великі духовні, моральні та етичні цінності.

Духовна і художня література розповіли нам про багато різних обрядів і талісманів. Переважно, вони закликані захищати людину та допомагати їй. Коли людина має покинути свою спокійну затишну оселю, чи зайнятись чимось новим, невідомим та ризикованим, можливо, мати справи з нейзнайомцями, люди застосовують різноманітні ритуали. Хтось бере із собою іконку, хтось вважає що треба придбати сонцезахисні окуляри, щоб нікому не демонструвати свої очі, тримають при собі обереги різного іншого роду.

Вдома людина почивається значно спокініше, і немає необхідності перебувати під постійним захистом від когось, чи від чогось. Єдине, над чим вдома немає контролю – це, напевно, власні сни під час відпочинку. Але і для цього, виявляється, також є свої захисні талісмани. Один з таких талісманів – ловець снів. Його можна купити, але цікавіше зробити його своїми руками.

Я думаю, що хлопцю такий талісман сподобається, тому можна зробити його на 23 лютого – до Дня Захисника Вітчизни.

Загадковий – ловець снів для хлопця на 23 лютого

ловець снів

Матеріали для роботи:

  • – дерев’яний обруч (діаметр приблизно 15 см);
  • – шнур ( діаметр 2 мм , довжина 12 м) ;
  • – товсті нитки; – намистини ;
  • – 3-4 пера;
  • – прозорий клей;
  • – ножиці.
[adsense]

Хід роботи:

як зробити талісман "ловець снів"

Крок 1. Зафіксуйте на обручі шнур або стрічку (за вашим бажанням), залишивши з одного боку довгий кінець. Інший кінець шнура обмотайте навколо обруча. Шнур повинен бути туго натягнутим, і прилягати щільно. Кінець шнурка міцно зав’яжіть.

як зробити "ловець снів"

Крок 2. Біля вузлика прив’яжіть нитку, а через 3-4 см зробіть піввузол навколо обруча. Такі вузли зробіть по всьому обручу приблизно на рівних відстанях.

як зробити талісман ловець снів Крок 3. Навколо натягнутої нитки зробіть вузли як у попередньому пункті. І повторюйте в’язати піввузли по колу. У вас повинна вийти павутина. Кінці нитки обріжте біля вузлика і змастіть клеєм.

як робити талісман "ловець снів"

Крок 4. Відрізки шнура прив’яжіть до основи і надягніть на нього намистини, зав’яжіть декілька вузлів на ваш розсуд і на кінці зафіксуйте перо. Таких шнурків може бути кілька.

У верхній частині основи зробіть петельку, щоб підвісити талісман.