Закладка на книжку

Скоро перше вересня і, напевно, для багатьох батьків це є головним болем – як економно зібрати дитину в школу, а ще більше питань виникає для батьків першокласників – як вибрати гідну школу, з хорошою освітою. Я, як мама майбутньої першокласниці, вирішила почати з відгуків в інтернеті, а також різних пропозицій. Ось одне з них мене дуже зацікавило http://karandash.ua/. У нас є ще рік попереду і я, думаю, ми зможемо придумати щось в цьому напрямку. А поки, будемо готуватися морально і творчо підійдемо до вибору шкільного приладдя.

Перший раз в перший клас

закладка для книжки

Моя дитина не дуже любить книги, вірніше вона любить розглядати картинки, але як справа торкнеться читання – відразу пропадає інтерес. І я вирішила, щоб їй було цікавіше і веселіше читати, зробити для неї незвичайні закладки для книг, таких, яких точно ні в кого не буде. І я натрапила на просторах інтернету на різні незвичайні закладки:

Закладка на книжку

1) Закладка «монстрик»Ця закладка в стилі «орігамі». Її дуже просто зробити, для цього знадобитися лише листок паперу. Процес дуже простий: беремо квадратний аркуш, складаємо його навпіл по діагоналі. Менші куточки потрібно підігнути до центральної «вершини». Верхній куточок трикутника відігнути до середини вниз, так щоб він торкався «дна» нашої вироби. Знову загнути вже вузькі кути і підігнути їх виступаючі боки всередину.Тепер закладку можна прикрасити, як ваша душа забажає – будь то смайлик або жабка, або свинка, або «монстрик», як це було в первозданному джерелі майстер-класу Анастасії Скореевой. Особисто ми з донькою зробили з неї жабу з нафарбованими губами.

закладка орігамі

2 ) Закладка в стилі « металік ».Для того, щоб зробити такі закладки потрібно: дріт, фантазія і бажання творити! Досить взяти дріт (гнучкий) і зігнути з нього будь-які форми. Зверху можна пофарбувати бронзовою або сріблястою фарбою. Або, наприклад, обмотати тканинної стрічкою. Взагалі все, що ваша фантазія підкаже!Творіть і отримуйте задоволення від процесу!Натхнення всім і удачі!