Запрошення на весілля

Один з найкращих днів життя, який не забувається ніколи – весілля. До цієї чудової події пара йде з очикуванням щастя, здійснення мрій про дружню родину. Хочеться кричати на весь світ про своє кохання… І ось, рішення прийнято, дата зазначена. На весілля треба запросити всіх близьких, друзів. Зроблені добрими руками майстрів запрошення на весілля львів стануть одним з приємних деталей підготовки до свята. Останнім часом молодята намагаються зробити своє весілля особливим, неповторним. Для цього розробляється сценарій, обирається стиль всього заходу. І оригінальні запрошення можно зробити в тому ж дусі.

Запрошення на весілля

В якому стилі зробити Запрошення весілля

Іноді святковий вечір оформлюють в класичному стилі, де все відповідає традиціям – біла сукня нареченої, фата, костюм з краваткою нареченого, золоті обручки, машини, прикрашені стрічками, квітами, ляльками і зал з білими скатертинами, квітами, фруктами… То й запрошення виглядатиме стримано, урочисто.

запрошення до весілля

Деякі екстравагантні пари роблять весілля цілою виставою з сюжетом, з костюмами, з декораціями… Наприклад, піратське весілля, де всі повинні притримуватись дрескоду, тобто, хоч чимось нагадувати тему піратів. Не обов’язково на таке весілля робити запрошення у вигляді “чорної мітки” :), але це буде щось особливе, незвичайне.

свиток запрошення

Ті, хто багато подорожують, часто обирають стиль своєї улюбленої країни. Багато кого вразили традиції Індії, Китаю. То східні мотиви відображаються в усьому на весіллі – одяг, оформлення зали і, навіть, запрошення.

А може весілля буде схоже на казку. Це теж дуже цікаве рішення. Бо майже всі гарні казки закінчуються весіллям! Казкова атмосфера здійснюється завдяки багатьом деталям, в тому числі – запрошенням.

А як вам українське весілля? Багато традицій є в українському весіллі, які варто відроджувати. Таке свято буде щирим та добрим, веселим та яскравим!

Запрошення на українське весілля

В розробці стилю свого весілля залюбки приймають участь наречені, вони обговорюють, уявляють разом кожну дрібницю. Свої побажання вони можуть розказати тим, хто буде готувати їх весілля, і тоді все відбудеться так, як вони мріяли.

Подружнє життя з весілля тільки починається, і хочеться, щоб шлюб був міцним, добрим, один на все життя. А весілля завжди згадувалось, як найкращий день у житті.