Затишний свічник

Ех, і романтична ж я натура. Все мені хочеться чогось особливого, якихось незвичайних вражень. Я дуже люблю все красиве, люблю бувати в місцях, де, можливо, мало хто бував. Як на мене, то краще за все купити рюкзак спортивний, взяти його на плечі і піти туди, де гори, водоспади, струмки.. або море без кордонів.. А ще я б політала будь на чому – на пароплані, на літаку, на дерижаблі. Цікаво, як там все виглядає з пташиного польоту?

Але і дома можна зробити дуже романтичну обстановку своїми руками. Треба тільки докласти своєї романтичної душі, і все буде гарно і затишно.

Зараз дуже модно прикрашати інтер’єр різними підсвічниками. Сьогодні ми хочемо вам запропонувати чудові баночки – свічники, які відмінно прикрасять інтер’єр балкона, допоможуть створити романтичну обстановку, зроблять ваш вечір казковим.

при свічах

Затишний свічник для використання на свіжому повітрі

Погодьтесь, що дуже приємно посидіти ввечері при свічках з коханою людиною. Мяке світло наче і не зігріває, але додає тепла в відносинах, зігріває душу, гріє очі виглядом вогню.

Більше того, такі баночки можна буде використовувати як вазу або зберігати в них різну дрібноту.

Нам знадобиться:

з чого зробити свічник

  • тканина (будь-які шматочки)
  • скотч двосторонній
  • моток шпагату ножиці мережива/стрічечки
  • скляні баночки
  • свічки-таблетки

Хід роботи:

свічник із баночки

Відрізуємо тканину, так що б вистачило обернути баночку. Баночку обклеюємо скотчем двостороннім.

як зробити підсвічник

Баночку обертаємо тканиною і закріплюємо.

Зайву тканину відрізаємо, горлечко обмотуємо шпагатом.

баночка підсвічник

Пов’язуємо кокетливий бантик з мережив або стрічок.

затишний свічник

Ось і готовий наш свічник. Якщо взяти тканину більш яскраву, то й світло від свічки буде виглядати інакше. Та й для прикраси можна використати не просту стрічку, а намисто, бісер, в’язані мережива. Фантазуйте та робіть такі милі серцю речі, які додадуть романтичного настрою в ваше життя. Іноді мені здається, що саме з таких милих дрібничок і створюється справжній домашній затишок.

Світло від такого підсвічника дуже приємне, тепле і м’яке. Як добре буде сидіти в обіймах коханого, пити гаряче какао і їсти печеньки 🙂