Як зацікавити дитину рукоділлям

Дитяче рукоділля – велика кількість цікавих занять з використанням різноманітних матеріалів, процес створення незвичайного і нового.

як зацікавити дитину рукоділлям

Поширеним дитячим рукоділлям є вишивка, в’язання, бісероплетіння, вироби з флісу, паперу та багато іншого. Чому варто вчити дитину рукоділлю?

Дитяче рукоділля – це кращий спосіб розвинути в дитині творчі здібності. Під час таких занять дитина більше часу проводить з батьками, тим самим поліпшується взаєморозуміння. Навчати дитину рукоділлю можуть батьки, а можна знайти спеціалізовані гуртки.

Що дають заняття рукоділлям?

Під час занять дитина розвиває творчий потенціал і дрібну моторику рук. У такі моменти дитині особливо важлива увага батьків – обов’язково допомагайте йому в його занятті і хваліть, навіть якщо щось не виходить.

Як зацікавити дитину рукоділлям?

браслетик для дівчинки

Можна спочатку самій зробити кілька браслетів для дитини, а коли вона вийде на прогулянку, друзі помітять такі вироби, похвалять, захочуть собі таке ж. Ваша дитина неодмінно захоче змайструвати такий же браслетик самостійно.

Робіть такі дрібнички до кожного свята. Рідні та близькі будуть хвалити дитину і тим самим у нього проявиться інтерес до рукоділля.

[adsense]

Яким рукоділлям зацікавити дівчинку?

рукоділля для дівчаток

Якщо хтось із батьків сам займається рукоділлям, то це самий великий плюс для залучення дитини до творчості. В даний час продається безліч барвистих наборів для рукоділля, особливо це стосується дівчаток. Купіть такий наборчик і змайструєте з дитиною будь-яку красиву річ.

А взагалі, для дівчаток дуже багато цікавої ручної праці – і шиття, і в”язання, декупаж, бісероплетіння, виготовлення м”якої іграшки і багато-багато іншого. Спробуйте різні справи, тоді буде простіше обрати те, що сподобається найбільше.

Яким рукоділлям зацікавити хлопчика?

рукоділля для хлопчиків

Для хлопчиків більше підійде робота з деревом – вижигання, вирізання, виготовлення полички та ще щось таке. Навіть на нашому сайті є чудовий майстерклас про поличку-невидимку, яку можуть зробити батько з сином, навіть без особливих здібностей.

А іще з хлопчиком можна зробити флюгер чи повітряного змія, а можна виготовити декоративну свічку або зробити мило для мами на 8 Березня. Ідей повно – тільки робіть 🙂

У ранньому дитинстві ручна праця допоможе дитині всебічно розвиватися, а також зайняти дитину у вільний час, адже набагато краще, якщо дитина буде займатися чимось корисним.

Отже, давайте підведемо підсумки.

дитяча робота з пластилину

Що ж потрібно, щоб почати робити красу своїми руками?

  • Допомога і підтримка дорослого.
  • Похвала близьких і захоплення роботою
  • Безпечні, великі, яскраві, зручні матеріали.
  • Рух в роботі: від простого до складнішого.
  • Зручне і світле робоче місце.

Погодьтесь, не так вже і багато, але без нашої участі сподіватись на успіх – даремна справа. Краще за все – займайтесь рукоділлям разом з дитиною і у вас все буде чудово!