Зробимо вігвам для дітей своїми руками

Багато чого можно змайструвати своїми руками. Особливо наша фантазія вмикається на дачі, де є вільний простір та будівельні матеріали, які залишаються від різноманітної чоловічої роботи. Наприклад, з піддонів можна зробити безліч корисних поличок, лежак для саду, стіл на колесиках… Є речі, які я вважаю, краще купити нові. Наприклад, стільці чи крісла повинні бути зручні, надійні та міцні, а ще красиві та стильні. Саме такі я бачила на сайті http://www.rattwood.com.ua/virobi-z-dereva/krisla-z-dereva/.

А взагалі будувати якісь шалаши, вігвами, намети ми всі починали ще в дитинстві. Пам’ятаєте як з ковдр, скатертин, столів та стільців ми робили собі схованки, де можна було лежали чи сидіти невеличкою компанією, розповідати цікаві історії, читати книжки чи просто світити ліхтариком..

Я тут знайшла дуже симпатичний майстер-клас як зробити вігвам дітям своїми руками. Сама робота захоплює, а результат принесе величезну радість.

Як зробити вігвам для дітей своїми руками

вігвам своїми руками

Для роботи нам знадобиться:

  • 5 штук довгих жердин (як найменьше – 170 см)
  • 4 штуки коротких жердин (бажано не меньше – 80 см)
  • старі речі, білизна, відрізи тканини
  • мотузки

з чого будувати вігвам для дітей

Заготуємо смужки тканин, щоб їх було зручніше намотувати на жердини.

Хід роботи:

Спочатку треба зв’язати всі довгі жердини мотузкою, а потім розставити так, щоб створити п’ятикутник в основі.

шалаш для дитини своїми руками

як закріпляти деталі вігваму

Потім треба мотузками скріпити внизу вертикальні жердини горизонтальними коротшими. Вільною залишиться тільки одна сторона – там буде вхід у вігвам 🙂

Після того, як всі частини закріплені між собою мотузками, починаємо намотувати тканину на жердини по колу, починаючи зверху до низу. Верхівку робимо щільно по колу, а нижче залишаємо прохід в шалаш.

Далі до самого низу намотуємо та закріплюємо смужки тканини на жердинах так, щоб вийшов закритий з чотирьох сторін вігвам з однією вільною стороною – входом до шалашу.

Таку чудову конструкцію можна розібрати в будь-який час, але я думаю, що довго ваші дітки будуть з задоволенням проводити свої ігри саме там, в саморобному вігвамі. Вони можуть запросити до себе друзів, або гратися з братиком чи сестричкою. Та й самим там буде приємно та затишно. Хтось візьме туди улюблені книжки, а хтось розмальовки.