Зробимо намисто поєднане з комірцем своїми руками

Дуже багато наших майстринь роблять прикраси на будь-який смак. Це й сережки з намистинок, бісеру, пір’ячка, дроту, шкіри та інших матеріалів, які тільки можна уявити. Це і намисто, кольє, гердани, браслети. Різні техніки та стилі, стримані та яскраві, повсякденні та святкові. Ніколи прикраси не виходять із моди, ніколи не залишаються без уваги жінок самого різного віку та статку. І тому, ті, хто продає біжутерію оптом на сайті http://bijuteria-opt.com.ua, ніколи не залишаться без роботи, без партнерів та замовників. Чарівні прикраси зараз можна купити вже готовими, але і для рукоділля знайдеться натхнення та час.

намисто поєднане з комірцем

А як вам ідея поєднати намисто з комірцем? Мені здається, що це дуже вдала думка. Тим паче, що комірець можна взяти з улюбленого одягу, можна його пошити самим за сміливими фантазіями, а можна зв’язати з тонких, або навпаки, з товстих ниток. Тут вже все залежить від того, з чим та куди ви будете носити цю красу.

Як зробити намисто поєднане з комірцем

Так, можна вдягнути намисто поверх одягу. Але іноді намисто не вкладається так як хочеться, тоді є сенс зробити так, щоб все буле закріплене так, як треба. Це може бути не одна низка бус, а декілька, та й ще поєднані з брошкою.

Якщо хочеться стриманого за кольором намиста, то підбирайте все в одному кольорі та тоні. Подивіться як незвичайно виглядає така прикраса.

намисто з брошкою та комірцем

Як бачите, можна використовувати ланцюжки, годинники, квіти з тканини чи бісеру, брошки та деталі зі старих улюблених прикрас.  А сам комірець теж виглядає как прикраса, якщо він зібраний в складки, рюши чи складений незвичайно.

Особисто у мене вийшло дуже ніжне поєднання білих перлин з тоненьким ажурним комірцем. Прикраса вийшла тендітна, але дуже приємна.

в'язаний комірець поєднаний з намистом з перлин

Можливо вам захочеться більш яскравих сполучень. Не вагайтесь – зараз припустимі найнесподіваніші варіанти. В українській культурі взагалі намисто має особливе значення – це оберег. Тому підбирайте ті кольори, розміри і матеріали, які ви вважаєте що вам пасують. Робіть прикраси для себе, для подруг, на подарунки та на продаж.