Як зробити полку-невидимку для книг

Здивувати гостей і додати унікальність інтер’єру, можна за допомогою незвичайної невидимою книжкової полиці. Тут, звісно, ми будемо звертатись до чоловіків. Саме вони знають як тримати інструмент в руках. До того ж вони дуже добре знають, що в інтернет магазині megatool.com.ua є найкращі  електроінструменти для зручної та ефективної роботи. Тут головне все спочатку виміряти, підготувати, а потім охайно, та не поспішаючи, зробити.

Як просто зробити полку-невидимку для книжок

Як зробити полку-невидимку для книг

Здається, що книжки самі тримаються у повітрі біля стіни. Дивне враження. А зробити таку поличку зможе чоловік, у якого руки ростуть з потрібного місця 🙂

Отже, нам знадобиться:

  • Книга з красивою міцної обкладинкою
  • “L” кріплення
  • Дрель
  • Ніж
  • Викрутка
  • Рулетка
  • Клей ПВА
  • Самонарізи1

1. Беремо книгу і по центру робимо розмітку під кріплення.

2

2.2

2. Прорізаємо ножем отвір по розмітці в книзі на глибину куточка.

2.3

Обов’язково перевірте щоб куточок був добре втоплений. Саме за рахунок цього буде здаватися, що книжки ні на чому не кріпляться.

3. Робимо виріз під куточок і в обкладинці, щоб книга прилягала до стіни щільно. Прикручуємо куточок до книги саморізами.

3

Фіксуємо кути книги саморізами, для загальної жорсткості.

4

4.2

4. Верхній листок книги промазуємо клеєм ПВА. Залишаємо на ніч книгу, яку клеїли, навантажити, щоб все прилягло як найкраще.

5

5. Тепер куточок можна прикручувати до стіни. Тут теж треба ретельно виміряти відстань, щоб полиця і не заважала, але й була зручно розташована. Тоді книжки з такої полиці буде брати та ставити на місце дуже зручно. Якщо така поличка буде в дитячій кімнаті, то не кріпіть дуже високо ту поличку.

полиця-невидимка

Ось і готова полиця-невидимка. Якщо ви долучите до створення полички сина, то буде дуже гарна наука. Крім того, спільна праця дуже зближує дітей з батьками, зацікавлює в спілкуванні.А от тепер можна сміливо навантажувати її книгами і хвалитися перед друзями!

А що наступне ви разом з дітками зробите для вашого дому? Якщо у вас є ідеї, то діліться з нами, а ми розповімо всім нашим читачам.