Зручна коробочка для чайних пакетиків

Не знаю як ви, друзі, а я дуже люблю чай і досить багато його п’ю. На протязі дня я можу випити чашок п’ять, а то і більше. У мене в домі взагалі прийнято запрошувати на чайок, про це знають всі мої подруги та сусіди. До чаю у нас бувають деякі солодощі. Часто вони зроблені власноруч, але іноді навіть куплене печиво іде “на ура”.

На моїх полицях є багато симпатичних чашок. Це не сервиз, а навпаки – різні за розміром, за кольором, за матеріалом чашечки. У тих, хто до мене завітає часто є свої улюблені: у Куми велика чашка з поморанчевим дном, у невістки – зелененька чашечка з квіткою на боці, у однокурсниці Люсі – чашка з тоненького фарфору… у мене стакан у підстакннику, що дістався мені від батька.

Заварних чайників у мене теж чимало. Є великий чайник на велику компанію. В ньому зазвичай ми заварюємо трав’яний чай з мого саду. Там і м’ята, і меліса, і листя чорної смородини, і малини, і вишнева гілочка – смакота!!!  🙂 В маленькому чайничку я заварюю чай собі, а середній у мене на випадок, коли нас троє чи четверо. Але іноді я користуюсь і чайними пакетиками. Для такого випадку раніше була коробочка (саме з-під чаю), але мені це ніколи не подобалось і я вирішила зробить якусь ємкість для пакетиків. В Інтернеті знайшла чудовий майстер-клас: Зручна коробочка для чайних пакетиків у вигляді чайника. Давайте спробуємо зробити і собі таку гарненьку скриньку.

Зручна коробочка для чайних пакетиків

Зручна коробочка для чайних пакетиків

Нам знадобляться:

  • картон
  • кольоровий папір
  • клей
  • ножиці
  • стрічка
  • мереживо
  • намистини

Хід роботи:

Зробимо лекало, чи викрійку для чайника-коробочки.

викрійка скриньки для чайних пакетиків

Самих чайників треба вирізати два, та боковинок теж дві – це зрозуміло. Лицьову сторону треба зробити красивою, тому краще взяти папір для обгортки подарунків, чи може шпалери, а може самим розмалювати цікаво лист на свій розсуд.

розкрой чайника для пакетиків

Хочу зауважити, що внутрішню сторону теж буде видно, тому треба зробити і її дуже красивою. Можна використати однотонний папір, а можна взяти непотрібні вже ноти, чи листи старої книги, чи свої записи красивим почерком. А можна також кольоровим папером зробити і середину скриньки.

скринька для пакетиків чаю

Зовні буде дуже гарно, якщо ми додамо квітів з тканини чи з паперу, метеликів, листочків, чи ще якісь прикраси. Навкруги приклеємо мереживо, а зверху прикріпимо стрічку. Ось така краса чудова у нас може вийти.

чайник для чаю в пакетиках

Дуже дякую за майстер-клас Юлию Орлову.