Карнавальна маска з тюлі

Нещодавно ми з друзями знайшли запрошення на тематичний бал. Для входу потрібно було притримуватись дрескоду. Це означало, що леді повинні бути в красивих довгих сукнях, бажано в довгих рукавичках, можливо в капелюшках з пір’ям і в карнавальних масках. А кавалери у фраках чи сорочках з жабо, жилетах, шийних метеликах і теж в масках. Ми шукали в Інтернеті такі костюми і маски та знайшли багато того, що можна купити для такого випадку.

Але ж ми, рукодільниці не звикли купувати те, що можемо зробити своїми руками. От і знайшлась чудова ідея – Карнавальна маска з тюлі.

Майстер клас: Карнавальна маска з тюлі

Карнавальна маска з тюлі

Нам знадобляться:

  • ножиці,
  • тюль,
  • вузька стрічка,
  • шаблон орнаменту,
  • контур чорного кольору для тканини,
  • стретч-плівка, призначена для упаковки продуктів.

матеріали для карнавальної маски

1. Покладемо на стіл аркуш паперу з роздрукованим візерунком, накриємо прозорою плівкою і закріпимо за допомогою скотча. Робіть це дуже обережно, щоб потім можна було охайно виконати роботу.

початок роботи по створенню маски з тюлі

2. Закріплюємо зверху тюль за допомогою скотча. Тюль повинна щільно прилягати до малюнка.

3. Обережно обводимо орнамент по тюлю чорним контуром. Така фарба має об’єм, тому ваша маска буде рельєфною. Рівномірно витискайте фарбу з туби.

як нанести малюнок по шаблону

4. Чекаємо висихання контуру. На це піде деякий час. Не поспішайте. Краще залиште на кілька годин. (Читайте на упаковці) Відокремлюємо тюль від прозорої плівки. Ось ми отримали ніжну прозору ажурну маску, яка схожа на тонке мереживо.

як відокремити малюнок від шаблону

5. Вирізаємо маску по контуру, потім вирізаємо очі. Це дуже тонка робота. Не зіпсуйте всі свої старання.

як зробити ажурну маску

6. Приклеюємо до маски стрічки довжиною близько 20 см. Чекаємо висихання клею. Тепер можна маску закріпляти на обличчі.

як кріпити стрічки до маски

Маска готова. Звісно, до неї можна додати стрази, намистинки, бісер… та будь-які прикраси. А можна зробити маску іншого кольору, яка буде більше пасувати до вашого образу. Головне – це використати чудову ідею створення ажурної маски для балу, на якому потребують притримуватись дрескоду.

Ажурна карнавальна маска своїми руками

Та ж маска, тільки іншого кольору. Виглядає дуже привабливо, хоч і не так таємно, як чорна.