Квіти з паперу своїми руками

Квіти з паперу

Квіти з паперу, зроблені своїми руками – що може бути прекрасніше і незвичніше

Ми пропонуємо вам створити відмінний букетик своїми власними руками. При тому, що ваш букетик з гофрованого паперу абсолютно не відрізнятиметься від справжніх свіжих квітів.

Для створення квітів з паперу нам знадобляться:

  • папір гофрований або креповий різного кольору
  • білий вузенький скотч
  • дріт білого кольору
  • ножиці
  • клей
  • золотисті гліттери, які можна придбати в магазинах для рукоділля 🙂

Квіти з паперу будемо робити так:

робимо квітку з паперу

1. З гофрованого або креповой паперу вирізаємо смужку завширшки приблизно 10-12 см, а в довжину 45 см, при цьому зауважте, що малюнок крепу повинен йти строго вертикально, так щоб паперова смужка розтягувалася в різні сторони.

Складаємо цю смужку кілька разів, так щоб вийшов прямокутник приблизно в 5 см шириною.

2. Обрізаємо верхній край у формі півкола. Розгортаємо паперову смужку.

3. Ще раз складаємо смугу кілька разів так, щоб вийшов прямокутник. Але не по тим самим лініям, а з маленьким зрушенням.

Потім, за допомогою звичайних ножиць, закруглюємо протилежний край нашої заготовки. Розгортаємо її. У вас повинна вийти смужка з хвилеподібними несиметричними краями.

4. Складаємо смужку уздовж навпіл. Робимо на кінці дроту маленьку петельку і прикріплюємо її до краєчку смуги. Після цього починаємо закручувати смужку навколо дроту.

Як формувати бутон і квітку:

робимо букет квітів з паперу

1. Починаємо формувати саму квітку, накручуючи смужку навколо проволки. І лише, коли буде намотана вся смужка, закріплюємо підставу квітки на проволочці за допомогою скотча.

2. Наступний крок: розправляємо пелюстки. Варто зауважити, що гофрований папір дуже добре розтягується, тому ви з легкістю зможете надати квітці ту форму, яка допоможе йому придбати реалістичності.

А в самий центр квітки садимо золотистого відтінку гліттери на клей – таким чином виходить вельми привабливу сердцевінку.

тюльпани з паперу

маки з паперу

 Ось і все: наші паперові квіти готові – тепер треба лише зібрати їх в букет на ваш смак!

Удачі вам і натхнення!