Яскравий килим зі старої білизни

Стара постільна білизна підходить лише на дрантя чоловікові в гараж? Ні, вона може стати хорошим матеріалом для унікальних предметів інтер’єру.

І недорога, і дорога білизна занепадає рано чи пізно. Вона стає тьмяною, не новою … Але багато, вибраних з любов’ю комплектів, так шкода просто викинути, адже з ними пов’язано безліч спогадів.

як використовувати в рукоділлі стару постільну білизну

Отже, вам потрібні будуть лише великі гачки для в’язання, щоб дати вашій білизні друге життя. Зі старого білизни з легкістю можна зробити вельми зручні текстильні подушки.

Як використовувати в рукоділлі стару постільну білизну?

Для цього вам треба розрізати стару постільну білизну в одну суцільну смугу шириною в один дюйм (десь біля 3-5 см). А потім просто треба в’язати гачком величезні кола як верхню поверхню майбутньої подушки. Одне простирадло – це ціле коло для поверхні подушки.

зробимо подушечку на диван

Також вам знадобиться матеріал для нижньої частини подушки. Можна використовувати матеріал від наволочки з такого ж білизняного комплекту. Подушки вийдуть з дуже грубою текстурою. Тому подібним чином можна зробити великі подушки для підлоги чи ліжечка домашнього улюбленця.

кошик для котика

[adsense]

Яскравий килим зі старої білизни

Ви, звичайно, може не слідувати строго цій інструкції, а зробити подушки більшого чи меншого розміру.

Також буде досить цікаво провести експеримент з різними текстурами матеріалів. А якщо у вас зібралось багато старої білизни, то можна зробити величезний половик.

коврик зі старої білизни

Для цього вам потрібен буде тільки величезний асортимент старих матеріалів, які треба розсортувати по малюнку, кольору, типу тканини. Пригадується також і великий гачок для в’язання 🙂

Після того, як ви наріжете весь матеріал на довгі смуги шириною близько 2-3 см, і змотаєте їх в клубки для зручності, можна буде починати в’язання килима.

яскравий килим зі старої білизни

В’язати ви будете його, починаючи з центру, рухаючись по колу. Коли закінчиться перший клубок тканини, то треба буде до кінця смужки прив’язати початок наступного клубочка. Вузлик виводимо назовні – для грубого вигляду килима, або ховаємо донизу.

килимок з ганчірок

В кожному колі треба подвоювати кількість петель, щоб вийшло коло. А можна в”язати квадратом чи прямокутником, і навіть трикутником…. як вам завгодно. Буде гарно – гарантую 🙂