Клумба на велосипеді

Закінчується дачний сезон. В саду багато роботи, яка в більшості відноситься до прибирання городу, підчистки саду, заготівлі на зиму… Але найприємніше – це турбота про те, щоб навесні все знову зацвіло, запахло і весь наступний сезон квітник вкривався найрізноманітнішими фарбами. На нашому сайті можна знайти чимало прикладів, як зробити незвичайні квіткові композиції.

В інтернеті дуже багато пропозицій і цікавих ідей з приводу незвичайних клумб. Вони інколи виглядають як струмочки, які витікають з глечика. Бувають невеличкі альпійські гірки, прикрашені камінням різного за розміром та на колір. А мені особисто подобається використовувати улюблені предмети, які вже стали старими, але викидати їх не підіймається рука.

Клумба на велосипеді

Так старенький стілець може стати дуже симпатичним кашпо для квітів. Подивіться як це може чарівно виглядати.

стілець-кашпо

Навіть невеличкий буфет з кухні вмістить чимало квітів в своїх шухлядках. І виглядає це дуже романтично і приємно. Та й меблі не викидаються на смітник.

буфет для квітів

Не варто викидати і такі прості речі, як цинковий таз. В ньому можна розмістити невеличку клумбу з петунії. Вона буває таких яскравих кольорів, що обов’язково принесе радість в ваш садочок 🙂

старий таз для клумби

Якщо у вас є будь-які колеса – чи від воза, чи від автомобіля, то у вас може вийти дуже гарне місце для квітів в будь-якому закуточку на дачі.

клумба на возі

А чи бачили ви будь-коли як ростуть тюльпани на пні? Ні? Подивіться! Це чудово. Я вже придивилась собі такого пня. Тюльпани я люблю невеличкі за розміром, але щоб їх було багато і вони були яскраві. Мені казали, що рябі тюльпани – це не сортові квіти. Але мені байдуже. Головне, що це красиво. Кожний рік можна міняти забарвлення клумби на пні і це теж буде дуже цікаво.

тюльпани на пні

Старенький велосипед пофарбуйте в один колір і навішайте на нього кошики з квітами. Буде враження, наче ви щойно приїхали з ринку, де купили найкращі квіти для рідних і коханих.

клумба на велосипеді

А якщо хочете, щоб ваша клумба на велосипеді виглядала вінтажно, то залиште все як є. Навіть трохи іржавим 😉

Непогана ідея зробити багаття з червоних квітів, а над ним розмістити казан, в якому вариться щось смачненьке. Якщо в домі є рибалка, то може це готується юшка…

клумба-багаття

А колодязь зі свіжою водою можна створити з декількох колод та блакитних квітів, які стеляться як той барвінок.

квітковий колодязь

Назви квітів та час коли вони будуть квітнути найкраще розпитати у тих, хто їх продає. Зазвичай це фахівці, які залюбки підкажуть вам що до чого краще посадити, щоб весь дачний сезон ваша клумба мала квітучий вигляд.