Клясер для візитівок своїми руками

Майже кожна людина має своє захоплення. Хтось збирає бібліотеку з улюблених книжок, комусь подобаються маленькі статуетки з фарфору, дехто збирає і дізнається про поштові марки срср в каталозі і ціни на них. Особисто у мене є велика колекція кераміки, яку почав збирати ще мій батько. І так буває, що захоплення передаються нащадкам, якщо вони дійсно цікаві і якщо люди заряджають своєю енергією оточення. Для кожної колекції має бути місце, де вона буде зберігатись і поповнюватись.

Для тих. кому потрібна велика колекція візитівок знадобиться місце для їх зберігання. Пропоную подивитись як своїми руками зробити клясер для візитівок.

Клясер для візитівок своїми руками

утримувач візитівок, листівок, фотографій

Навіть з першого фото зрозуміло, що це один із самих простих майстер-класів.

Матеріали:

  • Стара книга (десь на 200- 250 сторінок)

Хід роботи:

Оберіть книгу для вашого клясеру. Якщо вам пасує вінтажний стиль, то візьміть книгу з пожовтілими від часу сторінками. Тим паче, що у старих книжок дійсно бувають красиві тверді обкладинки та вони міцно зібрані. Таким чином, і у вигляді підставки для листівок та візитівок вона служитиме довго.

Можете знайти свою улюблену книгу, яку ви вже читали сто разів та знаєте в ній кожне слово. Своїм виглядом вона буде викликати у вас приємні спогади. А можна взяти книгу, яка вам здається найбільш доречною за тематикою. А може просто ту, яку не шкода…

як зробити клясер для візитівок зі старої книги

Розгорніть книгу на середині так, щоб обкладинка лягла рівно. Тоді загніть кожну сторінку навпіл до корінця. Це займе у вас зовсім не багато часу. Таке завдання може виконати навіть дитина. До речі, можете запропонувати разом із дитиною зробити таку креативну підставку. Спільна справа дуже зближує рідних людей 🙂

тримач для візиток

Здавалося б, така проста річ, а як вона може гарно виглядати на вашому столі, скільки користі може принести. А найкраще, що книга не зіпсована, а тільки загорнуті сторінки міцно утримують важливі для вас паперові нагадувалки. Я тримаю в такій книзі улюблені фото, важливі записки, візитки потрібних людей, з якими повинна бути на зв’язку, а вносити в телефон не має необхідності.

А для марок та листівок потрібен спеціальний клясер, в якому є маленькі кишені для них. Зараз повертаються захоплення, які були такими розповсюдженими в минулому сторіччі. Приєднуйтесь і ви до колекціонерів. Збирайте те, що вам до душі і зберігайте це, як великий скарб.