Коробочки для подарунків

Мій чоловік дуже любить різні гаджети і нові модні дрібнички. І ось, напередодні свята всіх закоханих, я вирішила зробити йому подарунок і замовила на сайтi http://www.applekiev.com.ua/category/watch супермодний “розумні годинник”. До речі, вони зараз набирають особливої ​​популярності через багатьох зручних нововведень, які пропонує цей гаджет.

Якщо дуже коротко про такого цiкавого годинника, то це набагато більше, ніж просто годинник, смартфон або планшет. Він оснащений такими унікальними і корисними функцiямі, що просто паморочиться в головi, а якими конкретно, ви самі зможете дізнатися на просторах інтернту. Особисто мені, такий годинник здається з далекого майбутнього і асоціюються з творами Рея Бредбері та інших світових фантастів. А ще – з секретними агентами)) А щоб зробити подарунок ще більш незабутній, я вирішила прикрасити його гарною подарунковою коробкою. Її і пропоную вашій увазі.

Коробочки для подарунків

Я вважаю, що подарункова коробка для чоловіка, хоча цей подарунок і приурочений до романтичного свята, але все ж його краще робити без безлічі рюшів, бантиків і квіточок. На мій погляд, це повинна бути стримана, стильна коробочка, яка приховує в собі невеличкий “сюрприз”. Хоча … це справа вашого смаку. Мені сподобалися різні коробочки. Одні схожі на строгі чоловічі, без надмірностей, трохи подовжені; інші схожі на елегантні, пузатенькі коробки-скриньки. А зробити їх зовсім не складно.

Потрібні лише: картон, ножиці, ваша фантазія і гарний настрій. У деяких випадках потрібен канцелярський клей і шнурки. Но все це зараз самi и побачите майстер-класах, які я знайшла в iнтернетi.