Гарненькі кото-подушки в нашому домі

Веселі кото-подушки з’явились на нашому сайті. Ви вже помітили, як ми полюбляємо котиків? У нас є чарівні котики, які виглядають з кишені, а головній сторінці можна побавитись з чорним кошеням. І навіть там, де ви будете писати нам відгук, гуляє котик просто по клавіатурі. Ось тепер чергова тема про котів – кото-подушки диванні. Вони зроблять вашу оселю не порожньою, теплою і веселою.

кото-подушки

Наші кото-подушки дуже симпатичні, вони нарядні, бо чекають зустрічі зі своїми господарями, як свята. Кішечки- дівчатка прикрасили себе бантиками, а котики-хлопчики вдягли фраки і метелики. Щоб господарі бачили, що від них є користь, вони наловили мишей і чекають на те, щоб їх похвалили.

Одного котика в домі залишати не варто, бо йому буде сумно – хай їх буде хоч двоє. От такі чарівні парочки кото-подушок будуть лежати на ваших меблях і чекати на вас удома. А зробити таких персонажів можна дуже просто. Для тих, хто тримає спиці в руках, це один вечір роботи, ну може два…

Дивлячись на фото наших кото легко зрозуміти як робити такі подушки. Спочатку в’яжемо прямокутник одного кольору, чи ділимо навпіл, щоб вийшли штани, чи ще якійсь одяг у котиків. Потім в’яжемо тоненькі смужки, з яких зробимо лапки і хвіст. Носи і самі подушки лапок можна в’язати, а можна зробити з тканини, як і очі наших котів.

Щоб подушка була об’ємною, наповнимо її синтопоном, чи паролоном. Вушка зробимо з кутів прямокутників, просто прошиємо навскоси. Крім очей, носів та вух, треба вишити ротики та вуса. Що то за коти без вус? На лапках вишиємо кігтики, які сховані у м’які лапки. Адже наші котики добрі. Пришиємо до одягу котів кишені, щоб вони там ховали свій скарб. Якщо вам складно в’язати мишенят для котів, то можна покласти готові іграшки, або зв’язати щось простіше – цукерку чи яблучко, а може просто стрічку з бантиком, якими всі кошенята так полюбляють гратись.

Зробивши кото-подушки, ви отримаєте задоволення від роботи і від результату. Ніхто не залишиться байдужим до ваших хатніх тваринок, які прикрашатимуть оселю.