Кошеня для малюка

М’якеньке гарненьке кошеня для малюка, як жива іграшка, та ще й як няня. Дивлячись на фото, які ми знайшли в інтернеті, здається що нема кращого товариша дитині, ніж пухнастий котик.

Але не всі люди вважають, що жива тваринка може жити в домі, де є новонароджений. Батьки дбають про здоров’я та захист діточок. Найкраще харчування, натуральні тканини в одязі, найбезпечніші підгузки moony для новонароджених та інше обирають дбайливі дорослі.

Але, якщо ви не хочете тримати живого котика, то зробіть своїми руками приємну на дотик, гарненьку на вигляд іграшку з тканини. Вона може слугувати і як подушка, і як іграшка, і як прикраса дитячої кімнати. Ви яких полюбляєте кошенят – руденьких, біленьких, смугастих чи у квіточку? 🙂 Уявіть собі, як буде гарно вашому малюкові, якщо ви одягнете на нього мерис підгузки і покладете поруч з м’якою іграшкою.

Обирайте матеріали на свій смак – можна взяти байкову тканину, фліс, велюр, штучне хутро чи просто якусь приємну на дотик тканину. До речі, гун підгузки саме такі приємні для дитячої шкіри. І кольори теж на ваш розсуд, а викрійку ми вам пропонуємо дуже просту і зрозумілу. Ви легко впораєтесь з цим цікавим завданням.

Майстер-клас: Кошеня для малюка

Кошеня для малюка своїми руками

 Нам знадобиться:

  • тканина м’яка
  • наповнювач безпечний для дітей
  • нитки
  • голка
  • гудзики
  • стрічки (мережива, тощо)

Хід роботи:

Роздрукуйте чи перемалюйте викрійку кошеня на папір. Виріжте його і прикладіть на тканину, з якої ви вирішили робити дбайливого котика для своєї дитини. Обведіть олівцем, крейдою чи милом і виріжте. Не забувайте, що у вас біля сантиметру піде на шви. Окремо вирізаємо тіло кота і голову.

На одній стороні голови кота пришийте ніс з гудзика, обтягнутого тканиною, чи можете вишити ніс муліне. Також треба зробити очі, ротик і вуса. Ви можете не повторювати точно як на зразку. Може ваше кошеня для малюка вийде зовсім іншої породи 🙂

Потім зшиваємо лицем до лиця, залишаючи невеликі отвори для наповнювача. Наповнювачем починайте набивати іграшку з хвоста і лап, а потім вже і все тіло. А в голові спочатку вушка, а потім все інше.

Тепер подивиться де пришити голову, щоб вона гарно виглядала і не падала на бік. Прикрасьте котика бантиком. А може ви зробите йому красивий ошийник чи медаль. Фантазуйте, це того варте.

Бажаємо вам творчого натхнення в роботі і щастя в родині.