Кошеня на ім’я Гав з бiсеру

Як же я обожнюю тихими зимовими вечорами щось творити, шити, вишивати! Це так приємно, коли за вікном сніг і завірюха, а ти сидиш собі в затишному кріслі і створюєш красу! Ось і в ці святкові новорічні вечори, прикупивши собі на сайті http://igolochka.com.ua/proizvoditeli/charivna-mit гарненькі набори для вишивання, я влаштувалася за улюбленою справою.

бісер

Але моєму усамітненню не так вже й довго можна було радіти. Моя підросла донька тут же захотіла мені допомогти! А маленькі, різнобарвні і блискучі

бісеринки так її захопили, що я вирішила, відклавши поки свою не завершену картину в сторону, спробувати разом з нею створі якихось фігурок з бісеру. І ось, я знайшла в інтернеті майстер-клас: як сплести з бісеру кошеня Гав, з всім відомого мультика.

Як сплести кошеня на ім’я Гав

Кошеня будемо робити об’ємним. Для цього нам знадобиться:

  • бісер (основним кольором буде жовтий, коричневий бісер двох відтінків потрібен для створення лапок, хвоста, вух і мордочки, а світло-жовтий – для внутрішньої поверхні вушок);
  • деталі (17 чорних намистин для носика і вічко, 24 блакитних і 2 білих – для вічко, 2 червоних – для ротика);
  • всі інші інструменти (волосінь, дріт, клей, голки і т. д.).

По-перше сплетемо мордочку. Почнемо з намистини-носа – вона буде центральною, так як з неї буде йти плетіння всієї голови. Треба протягнуть її через два шматки волосіні (беріть достатню довжину). Для мордочки знадобиться два кольори бісеру: в нижній частині буде використовуватися світлий, а у верхній – темний (його потрібно більше).

Отже, до носа-намистині протягніть чотири бісеринки через одну жилку і дві – через іншу. Плетіть другий ряд так, щоб з’єднати їх в одне колечко. Між ними потрібно буде додати ще по одній бісеринці, і в підсумку два кінчика лісок виходитимуть з боків центральної бісеріни посеред трьох нижніх.

Мордочка плететься по колу «в хрестик». Намітьте заздалегідь, де повинні розташовуватися очі, щоб вплести в тих місцях намистинки потрібного кольору. Те ж саме – і з носиком.

Вушка будуть великими і трикутними. Потилична частина з’єднується з мордочкою з боків.

Тулуб такого кошеня має циліндричну форму, його розмір визначайте на свій смак. Почніть плести тулуб прямо від голови, поступово переходячи до задньої частини і збавляючи бісер при цьому.

Хвостик і лапки плетуться по круговій техніці. Щоб зробити лапи красивішими і реалістичними, візьміть чотири великі рожеві намистини і оточіть їх поруч великих бісеринок, які будуть перевищувати розмір основного бісеру. Так у вас вийдуть пальчики котика.

Ось такі схеми вказані в майстер-класі

А ось така милашка повинна буде вийде в кінці роботи над виробом