Крапельний розпис для шкатулки

оформити шкатулкуБуває, що ми бачимо шкатулку саме того розміру і форми, про яку мріяли, але вона має зовсім не такий розпис, який би ви бажали 🙁

Красиво декорувати шкатулку своїми руками дуже легко

Але ж це не проблема. Є чудова техніка розпису будь-яких виробів – шкатулок, вазочок, тарілок, підносів, тощо – це Крапельний розпис.

Така техніка дає можливість втілити ваші мрії в життя легко, навіть якщо ви не художник 🙂

Тому ми пропонуємо вам прикрасити звичайну шкатулку.

Декорування шкатулки контуром для вітража. Крапельний розпис

Зрозуміло, що треба відчистити шкатулку від того малюнку, який був, зашкірити, пофарбувати фон тим кольором, який ви обрали. Тепер можна переходити до декорування. Ми використаєм крапельний розпис контуром для вітража.

крапельний розпис шкатулки

Крок 1. Визначтеся з орнаментом. Це можуть бути квадрати, овали, кола – все що завгодно.

Зробіть заготовку з картону, щоб крейдою накреслити контури для малюнка. Шаблон використовується для того, щоб малюнок був симетричним і акуратним. Для того, щоб висота малюнка була однаковою, можна накреслити крайню верхню лінію.

крапельний розпис шкатулки

Крок 2. За намальованої лінії ставте крапки за допомогою контурів для вітража. Колір контуру ви можете вибирати на свій розсуд. Між точками залишайте невеликі відступи, щоб додати ще один колір. Крапки другого кольору можна робити трохи меншими або ж навпаки великими .

крапельний розпис шкатулки

Крок 3. Під першою лінією на однаковій відстані зробіть ще одну лінію з крапочок, причому витримуйте відстань між ними таку, щоб можна було додати кілька крапок іншого кольору.

як красиво оформити шкатулку своїми руками

Розмалювати можна не тільки бічні стінки, а й кришку скриньки, використовуючи свою уяву.